šeštadienis, spalio 31 d.
R. Karbauskis žada paramą socialdemokratams antrajame Seimo rinkimų ture
BNS

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) antrajame ture apygardose, kuriose prieš konservatorius liks varžytis socialdemokratai, parems pastaruosius, sako „valstiečių“ vadovas Ramūnas Karbauskis.

„Šitoj vietoj aš galiu dabar pareikšti, Valstiečių ir žaliųjų sąjunga parems visus socialdemokratų kandidatus, jei tokių bus antruose turuose kartu su konservatoriais“, – ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Valdančiųjų „valstiečių“ vadovas taip pat tvirtino nesitikintis iš socialdemokratų tokio pat žingsnio ir tvirtino, jog šie rems opozicijoje esančius konservatorius.

„Aš sakau, ką darysime bet kokiu atveju, jei pasirinkimas tarp socialdemokratų kandidato ir konservatorių, akivaizdu, kad mes remsime socialdemokratų kandidatą. Faktas yra tas, kad mūsų kandidatų jie remti nesiruošia, jie rems konservatorius“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Opozicinių socialdemokratų atstovė Rasa Budbergytė žurnalistams teigė, kad partija nėra priėmusi sprendimo dėl paramos apygardose, kuriose į antrą turą neišeis jų kandidatas.

„Mes tikrai dar nesame kalbėję apie tai. Žinote, tradiciškai antras turas yra toks keršto balsavimas, dažnai balsuojama prieš tą, kuris galbūt tau nepriimtinas dėl įvairių, net asmeninių priežasčių. Sunku labai pasakyti, kad šiandien socialdemokratai pasakytų, kad rems „valstietį“ ar konservatorių, tikrai mes tokių nesame nusistatę krypčių“, – žurnalistams sakė R. Budbergytė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 10 01 14:21
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt