trečiadienis, liepos 15 d.
Reanimacijoje gydymo politiko J. Požėlos žmona kreipėsi į žmones
tiesa.com

Sveikatos apsaugos ministras, neoficialių šaltinių teigimu, jau pora mėnesių yra dirbtinėje komoje. Jis dienas ir naktis leidžai Vilniaus Satariškių klinikose, tačiau šį savaitgalį rinkėjai už jį vis tiek galės balsuoti vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Medikai kol kas nedrįsta prognozuoti,kada politikas išsikapstys iš ligos patalo, tačiau artimieji tiki kad tai gana greitai ir be jokių pasekmių.

Po dviejų mėnesių tylos jautrią žinutę visuomenei išplatino J. Požėlos žmona Živilė Poželienė.

Socialiniame tinkle „Facebook“ ji rašė: „Taip jau atsitiko, kad mano vyras, J. Požela, šiuo metu pats negali dirbti rinkimų kampanijoje, tačiau tikiu, kad jis darbais įrodė tiek Lietuvos visuomenei, tiek partijos bičiuliams, kad yra nusipelnęs būti dar kartą išrinktas Seimo nariu.

Kreipiuosi į Jus, nes tikiu, kad Juras tikrai pasveiks ir jau greitu laiku galėsime ne tik mes būti vėl kartu, bet ir jis sėkmingai galės tęsti pradėtus savo darbus. Tad tam reikia Jūsų palaikymo. Kviečiu palaikyti Jurą vienmandatėje Antakalnio apygardoje ir LSDP sąraše reitinguojant numerį 8 ir nekreipti dėmesio į teiginius žiniasklaidos kanaluose apie tai, kad Juras negalės tęsti darbų.

To nepasakė nei vienas medikas ne tik viešai, bet ir man asmeniškai“, – parašė Ž. Poželienė.

J. Požėla priklauso Socialdemokratų partijai ir jos sąrašuose yra aštuntas.

Ne pačiomis linksmiausiomis nuotaikomis šiomis dienomis gyvena ir sergančio politiko tėvas Karolis Požėlas. Jis kalbėdamas su portalu lrytas.lt teigė tikintis, kad sūnus pasveiks, o apie jo būklę daugiau pasakyti nieko negalėjo, nes žino tiek, kiek medikai pasako.

Paskutinį kartą medikai apie sveikatos apsaugos ministro sveikatos būklę kalbėjo prieš kelias savaites. Jie daug detalių neatskleidė tik pranešė, kad J. Požėlos būklė sunki, tačiau stabili ir jis toliau gydomas reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

„Tiesa“ primena, kad J. Požėla į ligoninę skubiai buvo paguldytas rugpjūtį savo atsotogų metu. 34 metų J.Požela ligoninėje atsidūrė dėl ūminių virškinimo sistemos sutrikimų bei pilvo skausmų. Jam diagnozuotas ūminis pankreatitas (kasos uždegimas).

Kol ministras serga, jį pavaduoja krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

2016 10 07 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt