penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Rekordinis laimėjimas – kauniečio pensininko sąskaitoje
tiesa.com

Septyni milijonai šeši šimtai keturiasdešimt trys tūkstančiai eurų – tokia suma pakeitė pensininko iš Kauno gyvenimą. Senyvo amžiaus vyriškis prieš kelias savaites laimėjo visoje Europos Sąjungoje (ES) vykstančios „Eurojackpot“ didįjį prizą.

Savaitgalį vykusio žaidimo jis nestebėjo. „Pasitikrinau pirmadienio ar antradienio naktį, tiksliai nepamenu. Buvau išvykęs, o grįžęs įsijungiau kompiuterį ir pamačiau tuos skaičius. Tikrinau tik vieną kartą – o ko ten daug tikrinti. Žinoma, apėmė keistas jausmas. Eurais ši suma dar nieko, bet kai paverti litais – nei šis nei tas atrodo – neįtikėtinas skaičius“, - šypsodamasis ranka numojo laimėtojas.

Tą naktį vyrui sunkiai sekėsi užmigti. Tačiau įkyrios mintys ilgai nekamavo ir baimės vaikščioti gatvėmis neatsirado.

„Juk tas bilietas kitiems – bevertis popieriukas – tik aš vienas žinau, kiek su juo laimėjau. Nei aš į tą bilietą žiūrėjau, nei jį kasdien čiupinėjau – padėjau į knygų spintą ir gulėjo. Savaitės po lošimo prabėgo įprasta tėkme – nesikankinau galvodamas, kada važiuoti atsiimti prizo. Ir toliau gyvenimas tekės sava vaga. Nesijaučiu milijonierius“, - tikino kaunietis.

Vyriškis pasakojo, kad žaidė su kompiuterio parinktais skaičiais. Jis atspėjo penkis pagrindinius bei vieną papildomą skaičių ir kartu su dar dviem žaidėjais iš Ispanijos ir Vokietijos pasidalijo rekordiškai išaugusį antrąjį „Eurojackpot“ prizą – daugiau kaip 22 milijonus 930 tūkstančių eurų.

Tris dešimtmečius loterijose dalyvaujantis kaunietis turėjo savo strategiją, tačiau įspūdingas laimėjimas, pasak inžinieriaus, buvo atsitiktinis. „Važiavau iš parduotuvės ir prisiminiau, kad nenusipirkau bilieto. Užsukau į kitą ir nupirkau turbūt ilgai užsilikusį paskutinį bilietėlį“, - portalas delfi.lt, pasakojo vyras.

[319]

Savo tapatybę kol kas slepiantis vyriškis žurnalistams sakė, kad artimiesiems džiugios žinios dar nepranešė. Kaunietis tą planuoja padaryti ateinantį sekmadienį, per Tėvo dieną.

Laimėtojas mano, kad šeima sėkme džiaugsis. Mat jis anksčiau ragino savo vaikus išvažiuoti geresnio gyvenimo ieškoti svetur, tačiau jie teigė esantys patriotai ir liko tėvynėje. „Dabar jie juoksis iš manęs“, - linksmai kalbėjo vyras.

Kaip tvarkys su pinigais, kai šie atsidurs jo sąskaitoje dabar jau pensijoje esantis vyriškis, sakė dar negalvojęs, tačiau prasitarė, kad pasitars su finansų specialistais. Vyriškis prasitarė, kad kadaise turėjęs svajonę: „Visada sakiau žmonai, kad jei išlošiu milijoną, leisimės į kruizinę kelionę aplink pasaulį. Ji to nelabai norėjo. Bet dabar aš jau likęs vienas, o keliauti vienam – neįdomu“, - tikino jis.

2015 06 02 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt