antradienis, liepos 7 d.
Rusai mūsų pajūryje perka butus
tiesa.com

Lietuvos pajūryję poilsiavę turistai iš Maskvos pirko ne tik suvenyrūs ar atvirukus – jie domėjosi ir pirko būstus, rašo laikraštis „Klaipėda“. Specialistų teigimu, šią vasarą rusai išjudino gerokai įmigusią nekilnojamojo turto rinką Palangoje ir Šventojoje.

Visų butų iš eilės kurortuose jie nepirko, tačiau besidominčiųjų galimybėmis ką nors įsigyti išaugo keliolika kartų.

"Maskviečiai išties pagyvino nekilnojamojo turto rinką. Negaliu teigti, kad būstą perka masiškai, tačiau, kad jiems jau pardavėme nemažai butų – faktas. Taip pat nemažai rusų poilsiautojų butus čia planuoja įsigyti ateityje. Tiek besidominčių būstais rusų seniai nebuvome sulaukę", – sakė nekilnojamojo turto agentūros "Ober-Haus" Klaipėdos regiono vadovas Linas Juozaitis.

Anot jo, Maskvos gyventojai labiausiai perka butus, esančius Palangoje ir Šventojoje. Tačiau kai kurie jau investavo ir į naujos statybos butus Klaipėdoje. Taip pat įsigijo nekilnojamojo turto šalia Klaipėdos esančiuose naujuose kvartaluose.

L.Juozaitis pabrėžė ir tai, kad daugelis maskviečių būstus renkasi ne pagal kainą, o pagal tai, ar jie jiems patinka. Kai kurie atvykėliai iš pradžių pageidauja įsigyti mažus apie 50 kv. m ploto butus, o galiausiai susidomi kotedžais ar nuosavais namais.

2010 08 29 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt