sekmadienis, sausio 16 d.
Rusiškose svetainėse – melas apie Lietuvą
tiesa.com

Savaitgalį ne viena interneto svetainė, kurioje naujienos pranešamos rusų kalba, mirga naujiena apie išgalvotą interviu su kandidatu į JAV prezidentus Donald Trump, neva išjuokiančiu Pabaltijo šalis.

Būtų galima patikėti, kad turtuolis, kuris garsėja ne itin protingais pasisakymais viešoje erdvėje, menkino Baltijos valstybes. Jeigu ne viena detalė.

„Pabaltijo valstybės nesenai pareiškė apie tai, kad negali vystytis, nes jų kaimynė Rusija. Mes galime patarti ir padėti kad kaimynais pas juos būtų Afrikos valstybės. Perkelsime visus pabaltijiečių į Afrikos kontinentą, o Afrikos gyventojus – į Pabaltijo valstybių teritoriją. Atitinkamai pervadinsime valstybes, – manau, dauguma Afrikos valstybių gyventojų bus tik patenkinti“, – esą kalbėjo D. Trump.

Rusiškose svetainėse nurodoma, jog D. Trump tai pasakė duodamas interviu radijo stoties „LRT Lituanica“ žurnalistui Dainiui Radzevičiui, kuris taip pat yra LIetuvos žurnalistų sąjungos narys.

„Tiesai“ su juo susisiekus ir paklausus apie pokalbį su D. Trump, Lietuvos žurnalistų sąjungos galva ėmė juoktis.

„Geras… Žinoma, kad nebuvo jokio interviu su D. Trump.

Kita vertus, tai ne pirmas kartas, kai kažkas pamini mano vardą išgalvotose istorijose“, – sakė D. Radzevičius.

Išgalvotą istoriją skelbia nuo penktadienio skelbia dešimtys rusiškų svetainių, kai kurios šią „naujieną“ netrukus išėmė, tačiau jų apstu ir sekmadienį. Tiesa, vieni žurnalisto neįvardijam kiti nurodo, jog jis dirba radijuje, kiti – kad televizijoje.

[2694]

2016 03 06 14:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt