trečiadienis, sausio 20 d.
S. Skvernelis apie COVID-19 valdymą: anksčiau kritikavo, o dabar daro tą patį, ką mes
BNS

Ankstesnės Vyriausybės įgyvendintas COVID-19 valdymo priemones kritikavę, o po to jų patys ėmęsi dabartiniai valdantieji išblaškė visuomenę, sako buvęs premjeras, dabar opozicinės „valstiečių“ frakcijos Seimo narys Saulius Skvernelis.

„Tas politikavimas toje srityje, kada iš tikrųjų mes darėme visus žygius, reikalingus ir iki pat galo, tai jis privertė žmones pradėti abejoti, ar to reikia, galbūt iš tikrųjų tai nepavojinga, nereikia. Ir dabar patys gavo situaciją ir tomis pačiomis frazėmis kalba, lygiai tais pačiais argumentais“, – žurnalistams Seime ketvirtadienį sakė S. Skvernelis.

„Vyriausybės posėdyje pasakyta: darome taip, kaip buvo kovo mėnesį daroma. Bet tas toks netinkamas politikavimas, jis tikrai, manau, išblaškė mūsų visuomenę ir daugeliui žmonių tiesiog pavojus sumažėjo, laisvės pojūtis atsirado ir dabar atgal sugrąžinti viską tokiomis griežtomis priemonėmis – sudėtinga“, – sakė jis.

Buvęs Vyriausybės vadovas priminė, kad būdami opozicijoje dabartiniai valdantieji kritikavo tiek kovą įvestas griežtas karantino priemones, tiek rudenį įvestus ribojimus.

S. Skvernelis akcentavo, jog svarbiausias pandemijos valdyme – visuomenės vaidmuo, o jai nesilaikant karantino, nepadės nei esami, nei dar griežtesni suvaržymai.

Lietuvoje trečiadienį įsigaliojo griežtesnis karantino režimas, kurio metu uždarytos daugelis parduotuvių, kirpyklos ir apribotas žmonių judėjimas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 17 10:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt