trečiadienis, spalio 21 d.
S. Skvernelis apie visuotinio karantino tikimybę: yra toks šansas
Alfa.lt

Premjeras Saulius Skvernelis ketvirtadienį pareiškė, kad koronaviruso infekcijai toliau plintant Lietuvoje, yra tikimybė, kad vėl gali tekti įvesti visuotinį karantiną. 

„Aš sakau labai sąžiningai. Yra toks šansas. Jei yra eksponentinis augimas ir [užsikrėtimų skaičius – Alfa.lt) dvigubinasi kas dvi savaites ir pradės greitėti, ir jei mes nuo dabartinių 100 su trupučiu atvejų pasieksime 600–800 atvejų, atgal sugrįžti, visiškai uždarius viską, tai yra įvedus visą karantiną, užtruktų daugiau nei aštuonias savaites“, – „Žinių radijo“ laidoje sakė premjeras. 

Kartu jis pabrėžė, kad karantinas turėtų labai sunkių pasekmių tiek žmonių psichologinei būklei, tiek ekonomikai.

Viskas iš esmės priklauso nuo mūsų. Jei mes sugebame bent jau iš dalies saugotis ir saugoti kitus, tai problemos nėra. Jei mes viską neigiame, ir mums reikalingos tos visos šventės ir renginiai nebūtini, tada bus pasekmių bet kokiu atveju“, – pažymėjo Vyriausybės vadovas. 

Pastarosiomis dienomis Lietuvoje kasdien fiksuojama apie 100 naujų koronaviruso atvejų, o praėjusį penktadienį buvo paskelbta apie didžiausią nuo balandžio naujų užsikrėtimo atvejų skaičių (172).

2020 10 08 11:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt