šeštadienis, rugsėjo 19 d.
S. Skvernelis: Eurolygos transliacijoms skirtus pinigus LRT galėjo panaudoti prasmingiau
BNS

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad nacionalinis transliuotojas LRT Eurolygos transliacijoms skirtus pinigus galėjo panaudoti prasmingiau, taip pat jis teigia manantis, kad sandorio suma turėtų būti atskleista.

„Bent jau iš viešosios erdvės, kiek teko skaityti, tai Eurolyga ir taip nusprendusi nuo šio sezono nemokamai transliuoti ir per komercinius kanalus, tik skirtumas tas, kad su reklama ar be reklamos. Tuos pinigus, matyt, buvo galima panaudoti prasmingiau nacionaliniam transliuotojui“, – BNS ketvirtadienį sakė Vyriausybės vadovas.

Jo teigimu, LRT turėtų atskleisti sandorio sumą – kaip ir visus kitus savo finansinius duomenis.

„Žinot, kaip yra madinga dabar žurnalistinį tyrimą atlikti, tai tegu atlieka, kodėl suma neatskleidžiama, kodėl dviguba kaina“, – teigė S. Skvernelis.

„Aš, aišku, šaržuoju, bet kokiu atveju, ką ir pastebėjo komercinė žiniasklaida, tai yra valstybės biudžeto pinigai, ir čia negali būti jokių paslapčių – nuo atlyginimų, kas ir kiek moka, iki sandorių, kurie atlikti. Tas turi būt tikrinta, patikrinta ir turi būti aiški atsakomybė, – pridūrė jis.

LRT trečiadienį pranešė pasirašiusi sutartį dėl teisių transliuoti naujojo sezono Eurolygos rungtynes, tačiau konkrečios sandorio sumos neatskleidžia dėl „sutartinių įsipareigojimų“.

Naujienų portalo „Delfi“ generalinis direktorius Vytautas Benokraitis feisbuke trečiadienį paskelbė, kad ši žiniasklaidos priemonė taip pat dalyvavo Eurolygos transliavimo teisių pirkime, tačiau pasiūlyta 1 mln. eurų kaina, jo žiniomis, buvo maždaug perpus mažesnė nei LRT.

Interneto žiniasklaidos asociacija trečiadienį išplatintame pranešime teigė, kad be LRT transliuoti Eurolygą pretendavo „dar bent trys nepriklausomi transliuotojai“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 27 16:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt