trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
S. Skvernelis žvalgosi į savivaldybes, neatmeta ir naujos partijos galimybės
BNS
Facebook
Saulius Skvernelis

Valstiečių frakciją palikęs ir Seime įkūręs Demokratų frakciją „Vardan Lietuvos“ ekspremjeras Saulius Skvernelis ieško bendražygių ir savivaldoje ir neatmeta galimybės, kad ateityje gali būti kuriama nauja partija.

Vilniaus miesto savivaldybės taryboje politikai jau svarsto galimybes burti naują frakciją.

„Teoriškai viskas įmanoma, ir ne tik Vilniuje“, – trečiadienį BNS sakė S. Skvernelis.

Seimo narys patvirtino, kad frakcijų kūrimas savivaldoje gali liudyti apie planus steigti naują partiją.

„Tai rodo, kad ketinimai ir svarstymai labai aktyvūs yra“, – sakė jis.

Rudens pradžioje Vilniaus savivaldybės taryboje subyrėjo valstiečių frakcija iš jos pasitraukus Tomui Seikaliui, joje taip pat dirbo Taurimas Valys ir Romasis Vaitekūnas. Visi šie politikai pateko į tarybą su valstiečių sąrašu, tačiau nėra šios partijos atstovai.

T. Valys BNS patvirtino, jog derybos dėl naujos frakcijos kūrimo artėja prie pabaigos, tačiau kol kas neatskleidžia, kas ją sudarytų.

„Vyksta derybos, galutiniai šlifavimai, bet esu prietaringas ir, ko gero, liksiu toks iki kito tarybos posėdžio, kai jau paskelbs. Turėtų būti spalio 27 d. (...) Galiu pasakyti, kad ne yra daugiau, nei svarstoma, bet dėl konkrečių pavardžių kol kas negaliu pasakyti. Be abejo, R. Vaitekūnas tikrai būtų, o dėl trečio ar ketvirto bijau dar kažką patvirtinti“, – BNS sakė T. Valys.

Jis patvirtino, jog nematytų galimybės prie frakcijos prisijungti T. Seikaliui. T. Valys taip pat kol kas nenorėjo atskleisti, kaip vadintųsi naujoji frakcija ir ar save sietų su Seimo demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“.

R. Vaitekūnas BNS sakė, jog frakcijos kūrimas kol kas yra „su klaustuku“, tačiau jai pritartų.

„Jei atsitiks toks dalykas, nebus paslaptis. Būtų frakcijoje mažiausiai trys žmonės (...). Aš pritarčiau, kad frakcija atsirastų, kadangi situacija būtų tuomet visai kitokia“, – sakė jis.

Prieš mėnesį naują Demokratų frakciją „Vardan Lietuvos“ įsteigęs S. Skvernelis teigė, kad valstiečių frakciją su bendraminčiais paliko nenorėdamas dalyvauti „skaldymo ir konfliktų skatinimo politikoje“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 10 13 16:18
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt