šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
SAM ieško naujų būdų vakcinavimui skatinti: siūlo viktoriną ir „specialius ministerijos prizus“ (papildyta SAM komentaru)
Alfa.lt
BNS foto
SAM

Siekdama paskatinti vakcinavimą Lietuvoje, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė skelbianti viktoriną, o už teisingus atsakymus jos dalyviams žada „specialius SAM prizus“.

Savo feisbuko paskyroje SAM teigia, kad kiekvieną pirmadienį skelbs viktoriną, o teisingų atsakymų lauks komentarų skiltyje. „Tikslių ir išsamių atsakymų autoriai turi daugiau šansų laimėti“, – rašoma feisbuke.

„Šiandienos klausimas: Jonė – programuotoja, todėl pirmąją „Comirnaty“ vakcinos dozę gavo tik prasidėjus masinei šalies vakcinacijai. Po mėnesio gavusi antrąjį skiepą, ji užsitikrino stiprią imuniteto apsaugą nuo COVID-19 ligos. Kiek laiko Jonei galioja galimybių pasas, pasiskiepijus pagal visą vakcinacijos schemą?“ – viktorinos klausimą skelbia SAM.

...

SAM Spaudos tarnybos specialistė Dominyka Kievinaitė Alfa.lt paaiškino, kad ši viktorina – siekis įdomiau pateikti informaciją, susijusią su pandemijos valdymu, interaktyvus būdas komunikuoti viešojoje erdvėje. Ji pridūrė: „Tokio tipo viktorinos pritraukia nemažą skaičių „Facebook“ platformos vartotojų, didina ministerijos žinučių pasiekiamumą. Be to, po viktorinų dažnai stebimas išaugęs „Facebook“ puslapio sekėjų skaičius. Vadinasi, ir ateityje mūsų skelbiama teisinga ir aktuali informacija apie COVID-19 ir kitus klausimus pasiekia didesnę visuomenės dalį.“

D. Kievinaitė atskleidė, jog šios viktorinos laimėtojams numatoma dovanoti balansines-masažines pusiausvyros pagalvėles bei šiaurietiško ėjimo lazdas, o pati viktorina turėtų tęstis mėnesį laiko, klausimus feisbuke skelbiant kartą per savaitę.

„Klausimus rengiame savaitei į priekį, atsižvelgdami ir į šių dienų aktualijas. Dėl besikeičiančios epidemiologinės situacijos ir su tuo susijusių sprendimų, esant poreikiui siųsti naują žinutę ar paskleisti ją plačiau, atitinkamai vieni viktorinos klausimai gali būti keičiami kitais. Šios viktorinos klausimai apims vakcinacijos, galimybių paso ir kitus aktualius sveikatos stiprinimo klausimus“, – tvirtino SAM atstovė.

2022 01 10 17:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt