antradienis, balandžio 20 d.
Seimas pagerbs Pasaulinės Kinijos Respublikos vaikų piešinių parodos nugalėtojus iš Lietuvos
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Lapkričio 7 d., ketvirtadienį, 13 val. Seimo lankytojų centre Taipėjaus misija Latvijos Respublikoje, bendradarbiaudama su Lietuvos parlamentu, pagerbs Pasaulinės Kinijos Respublikos (Taivano) vaikų piešinių parodos nugalėtojus iš Lietuvos.

Kiekvienais metais tarptautinę parodą organizuoja ne pelno siekiančios Taivano švietimo per meną asociacija.

Jos tikslas – skatinti meninės raiškos įvairovę, kelti tarptautinį meninio švietimo lygį. Šiemet Pasaulinė Kinijos Respublikos (Taivano) vaikų piešinių paroda surengta jubiliejinį – 50-ąjį – kartą.

Visi paveikslai, apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos medaliais, eksponuojami specialioje parodoje Taipėjuje. „Ši ekspozicija rodo vaikų energiją, laimę ir kūrybiškumą, taip pat jų didžiulę ir spalvingą vaizduotę.

Tai taip pat suteikia mums gerą galimybę geriau suprasti, kaip vaikai vertina savo kasdienį gyvenimą ar suvokia supantį pasaulį, arba, žvelgiant iš vaikų perspektyvos, koks turėtų būti idealus pasaulis“, – sako tarptautinio vaikų piešinių konkurso organizatoriai.

Lietuva yra aktyvi šio renginio dalyvė, jos atstovai yra pelnę daugybę apdovanojimų. Praėjusiais metais Lietuvos vaikai buvo apdovanoti 3 sidabro ir 2 bronzos medaliais, taip pat 28 pasirinktais pažymėjimais.

Tik 5 kitos šalys iš 40 dalyvių šiais metais laimėjo daugiau apdovanojimų.

2019 11 06 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt