ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Seimo nariui – prieštaringa reklama: D. Gaižauską palaiko kalintis atlikėjos D. Gutauskienės-Laisvos vyras
Alfa.lt

Rinkodaros ir marketingo srityje yra posakis, kad net ir bloga reklama yra reklama. Tačiau politikai, ypač rinkimų laikotarpiu, greičiausiai su tuo nesutiktų – turbūt niekas nenorėtų būti palaikomas prastos reputacijos asmenybių. Į tokią keblią padėtį pakliuvo ir Seimo narys Dainius Gaižauskas.

Įprastai politikai reklaminėse kampanijose pasitelkia žinomų žmonių, mokslininkų, sportininkų, visuomenės lyderių ar savo bendražygių gerus žodžius, tačiau D. Gaižauskui feisbuke palaikymą išreiškė ir ragino už šį Seimo narį balsuoti Rolandas Gutauskas – kalinys, žinomas tiek televizijos žiūrovams, tiek bulvarinės spaudos skaitytojams.

Šiuo metu net devynis kartus teistas R. Gutauskas, atliekantis laisvės atėmimo bausmę Alytaus pusiaukelės namuose, išgarsėjo 2015-aisiais, kai paaiškėjo, kad kalinio žmona tapo realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi atlikėja, vėliau laidos „24 valandos“ veidu tapusi reporterė Donata Gutauskienė-Laisva.

Portalo skaitytojai atkreipė dėmesį, kad R. Gutauskas palaikymą D. Gaižauskui ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS) pareiškė dar prieš pirmąjį rinkimų turą. „Varau balsuoti, ir esu kaip niekad apsisprendęs balsuoti už #LVŽS. Prareitinguosiu Dainius Gaižauskas sąrašo Nr. 11. Ir vienmandatėse balsuosiu už Dainius Gaižauskas, nes priklausau Marijampolės apygardai“, – rašė D. Gutauskas.

Žinomas kalinys nurodė tris priežastis, kodėl palaiko dabartinį Seimo narį: D. Gaižauskas feisbuke dalijasi vertinga informacija, LVŽS karantino metu negailėjo išmokų viduriniosios klasės atstovams ir „prisuko korumpuotiems teisėjams kranelius lobti iš lygtinio paleidimo statuto“.

„Tad #LVŽS ir pačiam Dainius Gaižauskas linkiu ateinančius 4 metus sėkmingų darbų, nepamiršti dalytis su piliečiais tiesiogine ta žodžio prasme ir saugoti tiek šeimos statutą, tiek Lietuvos vertybes nuo iškrypėliškai liberalių sprendimų“, – rašė D. Gutauskas.

Susisiekti su Seimo nariu pastarosiomis dienomis nepavyko, tačiau tikėtina, kad Seimo nariui toks palaikymas žinomas – po žinomo kalinio įrašu feisbuke politikas dėkojo už palaikymą.

2020 10 23 14:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt