antradienis, lapkričio 30 d.
Seimo Priklausomybių prevencijos komisija reiškia nepasitikėjimą pirmininke M. Daniele: prisipažino vartojusi narkotines medžiagas
BNS
Asmeninis archyvas
Morgana Danielė.

Seimo Priklausomybių prevencijos komisija trečiadienį posėdyje išreiškė nepasitikėjimą pirmininke, Laisvės frakcijos nare Morgana Daniele.

Šeši komisijos nariai balsavo prieš, septyni – už siūlymą reikšti nepasitikėjimą pirmininke.

Šį veiksmą inicijavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Asta Kubilienė. Pasak jos, pirmininkės elgesys ir veikla nėra suderinama su šios komisijos paskirtimi.

„Buvo išsakyta daug priekaištų pirmininkei, pradedant tuo, kad ji laidoje „KK2“ pasakojo, kad ne tik vartojo vaikystėje narkotines medžiagas, bet ir dabar išvykusi į užsienį vartoja. Mes esame Priklausomybių prevencijos komisija, ir kartais pirmininkės darbai ir nuostatos rodo atvirkščią kursą – ne priklausomybių prevencijos, o jų puoselėjimo“, – BNS sakė parlamentarė.

Valstietės teigimu, posėdyje siūlyta pirmininkei atsistatydinti pačiai, tačiau ji to nepadarė.

Savo ruožtu M. Danielė situaciją vadina „politiniu cirku“.

„Žinant, kad yra aritmetinė dauguma opozicijos, tai jų balsų užtenka sprendimui priimti. Manau, kad čia yra tiesioginis politikavimas, politinis cirkas. Kadangi opozicija nepasiekia pergalių Seimo salėje, tada yra tokie rašymai į Etikos komisiją, interpeliacijos ministrui, dabar aš tapau tokio politinio cirko objektu“, – BNS sakė politikė.

Jos teigimu, „paauglystės patirtis“ yra tinkama einant tokias ir panašias pareigas.

„Dirbdama šiose srityje, nesu sutikusi žmogaus, kuris atsitiktinai domisi šita sritimi. Tai dažniausiai yra žmonės, kurie arba patys susidūrė, arba nukentėjo, arba jų šeimos nariai buvo susiję. Tai yra specifinė tema, kuri skauda tam tikriems žmonėms“, – tvirtino parlamentarė.

Dėl M. Danielės atstatydinimo iš komisijos pirmininkės pareigų turės apsispręsti visas Seimas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 11 11 10:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt