ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Šeimos gynimo maršą į Seimą atnešti bandęs P. Gražulis sulaukė priminimo: „Petrai, šeimos vertybės saugomos neinat per panas“
Alfa.lt

Petras Gražulis Mišrios Seimo narių grupės vardu į darbotvarkę siūlė įtraukti „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ rezoliucijos projektą, kuriuo Seimas išreikštų palaikymą organizuojamam protestui bei jo idėjoms. Tačiau vietoj to sulaukė priminimo apie savo audringą asmeninį gyvenimą, kuris ne visai atitinka tradicines vertybes. 

Balsavimo rezultatai

Posėdžio metu P. Gražulis pristydamas šeimos gynimo protestą tikėjosi, kad Seimas jo teikiamam projektui pritars vienbalsiai. Deja, surinkti daugumos nepavyko. Iš 118-os posėdyje dalyvavusių Seimo narių tik 52 parlamentarai balsavo už, 36 balsavo prieš ir 28 susilaikė. Klausimas į darbotvarkę nebuvo įtrauktas.

Pasisakymų po balsavimo metu P. Gražulis kreipėsi į konservatorius prašydamas paaiškinimo. „Gerbiami Seimo nariai, ypač krikščionys demokratai, jeigu jūs dar krikščionys demokratai. Kaip žinote šeimų maršo pagrindinė idėja yra šeimos vertybių apsaugojimas ir jūs, konservatoriai, nepalaikote šitos idėjos“, – savo pasisakyme kritikavo valdančiąją partiją.

Jis pridūrė, kad „visuomenė būtų daug pilietiškesnė, jei Seimas solidarizuotųsi su ja ir palaikytų tokias kilnias, gražias idėjas. Tai ar jūs krikščionys demokratai ar kas jūs tokie? Viena kartą pasakykite visuomenei ir visiems laikams, arba iš savo partijos išimkit šitą pavadinimą.“

Konservatorius Kęstutis Masiulis neliko skolingas. „Petrai, aš noriu pasakyti, šeimos vertybės saugomos neinat per panas, o išlaikant šeimą“, – atkirto jis.

Rezoliucijos projektas

Rezoliucijos projekte teigiama kad vienas iš šeimos gynimo maršo tikslų – užtikrinti, kad Seime nebūtų ratifikuota Stambulo konvencija. Rezoliucijoje taip pat rašoma, kad įstatymais bus siekiama įtvirtinti, jog mokyklose vaikams nebūtų diegiamos LGBT proteguojamos genderistinės propagandinės programos. Ja esą siekiama apginti tradicines lietuvių tautos vertybes ir istorinę atmintį bei prigimtinę šeimą, vyro ir moters santuoką.

„Atstovaudami Lietuvos žmonių valią reiškiame susirūpinimą dėl Lietuvoje vis agresyviau skleidžiamos LGBT, genderistinės propagandos ir mažumos politinių grupių daugumai primetamų įstatymų, kuriais vis įžūliau siekiama paminti tradicines vertybes, keisti ir klastoti istoriją, kėsinamasi ištrinti Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintą šeimos, kaip vyro ir moters sąjungos, kurioje gimsta vaikai, sampratą, liberalizuoti narkotikus, primesti savo invazinę ideologiją mūsų vaikams mokyklose, įteisinti lyties keitimą ir prostituciją, leisti surogatinę motinystę ir prekybą vaikais, ratifikuoti Stambulo konvenciją, kurioje apskritai ištrinama prigimtinės lyties sąvoka“, – rašoma projekte.

2021 04 30 10:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt