antradienis, lapkričio 30 d.
Šeimų sąjūdis apie savo „žygį per Lietuvą“: atėjusių žmonių kiekis susitikimams įtakos neturi
Alfa.lt
Fotobankas
Raimondas Grinevičius

Lietuvos šeimų sąjūdis, jau kelias savaites vykdantis „žygį per Lietuvą“, tikina aplankęs penkis šalies miestus. Prieš karantino ribojimus bei LGBT bendruomenę kovojančio sąjūdžio atstovai teigia, kad susitikimai vyksta su aktyvistais, „prijaučiančiais“ jų tikslams asmenimis.

„Aplankėme Vilkaviškį, Kretingą, Klaipėdą, Raseinius ir Ignaliną. Susitikimai vyksta su aktyvistais ir ten prijaučiančiais. Suteikiama visa informacija apie sąjūdžio veiklą ir planus, pristatoma mūsų programa bei tikslai“, – Alfa.lt sakė Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius.

Didįjį šeimos gynimo maršą organizavęs sąjūdis, tikinęs, kad Laisvės partija naudodamasi „dirbtinai sukelta pandemine isterija“, gavo neribotas galimybes įgyvendinti savo su LGBT bendruomene susijusius siekius, nesutiko atskleisti, kiek žmonių susirenka į minėtus susitikimus.

„Važinėjame po Lietuvą ir susitikinėjame su žmonėmis. Žmonių kiekis susitikimams įtakos neturi, kalbamės, jei ateina 50 žmonių, kalbamės ir tada, jei ateina 10 žmonių, jokio skirtumo nėra, kiek jų ateina. Koordinatoriai randa susitikimo vietas, gauname informaciją, kad reikia važiuoti, ir tiek“, – tikino R. Grinevičius.

Mums reikia didelio, visuotinio protesto, kuriam būtina sutelkti žmones, šeimas, organizacijas, bendruomenes.

Beveik prieš tris savaites sąjūdžio atstovai savo interneto puslapyje paskelbė pradedantys „žygį per Lietuvą“.

„Maži mitingai vargina ir nuvilia žmones, prie jų valdžia jau priprato, reikšmingų protestų gražiai pakvietus feisbukuose prieš keletą dienų nesurengsi. Mums reikia didelio, visuotinio protesto, kuriam būtina sutelkti žmones, šeimas, organizacijas, bendruomenes. Lietuvos šeimų sąjūdis, kaip ir prieš Didįjį šeimos gynimo maršą, pradeda savo žygį per Lietuvą“, – buvo skelbiama sąjūdžio interneto puslapyje.

Sąjūdžio atstovai tikino, kad Lietuvoje tikrų politinių partijų su savo ideologija, atstovavimo visuomenės segmentų interesams programomis iki šiol nebuvo. Esą Laisvės partija, patekusi į valdžią, nuosekliai įgyvendina „LGBT ideologijos ir neokomunistinės mažumų diktatūros programą“.

„Važiuosime per kaimus, miestelius ir miestus, susitiksime su bendruomenėmis, šeimomis, tikinčiaisiais, šie susitikimai jau prasidėjo, apie juos skelbsime iš anksto. Dar galime sutelkti visą gyvųjų žmonių kariuomenę ir apginti savo Konstituciją ir tai, kas mums brangu. Dievas niekada nieko nesprendžia už mus, bet visada suteikia šansą“, – kiek anksčiau teigė Lietuvos šeimų sąjūdis.

Daugiau informacijos apie sąjūdžio „žygį per Lietuvą“ galite rasti čia.

2021 11 11 09:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt