trečiadienis, liepos 15 d.
Sekso atsisakiusią lietuvę padegęs somalietis – įkalintas
tiesa.com

Somalietis Jungtinėje Karalystėje padegęs su juo mylėtis atsisakiusią lietuvę – nuteistas. 28-erių Mohammedas Kosaras pasiųstas už grotų 16 metų.

Rytų Londone, Forest Gate rajone įvykdęs nusikaltimą nuteistasis teisme tikino tik norėjęs pasikalbėti su Dovile Krivickaite. Merginai nesutikus pabendrauti, jaunas vyras ją apipylė degalais ir pavertė gyvu fakelu.

Padegęs auką M. Kosaras tiesiog nuėjo ir paliko ją skendėti liepsnose. Auką išgelbėjo aplinkinių namų gyventojai, išgirdę jos riksmą ir prieš kviesdami greitąją pagalbą apipylę ją vandeniu ir užgesinę.

Posėdžio metu teisėja Poulet QC teigė, jog nusikaltėlis savo auką matydavo kasdien. „D. Krivickaitė net nesuvokė, kodėl ją užpuolei. Jos manymu, taip tu keršijai, kad ji tave atstūmė. Turiu priežasčių manyti, kad planavai ją nuskriausti pasiūlydamas pavežėti, nors ji visą dieną tau neskambino. Manau, alėja, kurioje ją padegei nebuvo tiesiog atsitiktinė vieta. Tu ją pasirinkai anksčiau ir sąmoningai. Tu kėsinaisi ją nužudyti“, - teisėją citavo portalas dailymail.co.uk.

Teisėja tikino, jog nusikaltimas buvo suplanuotas ir sunkus. Nukentėjusioji apdegė 24 proc. kūno. Teisme jos atstovai tikino, kad D. Krivickaitė patyrė sužalojimą visam gyvenimui.

2012-aisiais į šalį atvykusi lietuvė pažinojo savo užpuoliką. Vadino jį Rokiu ir tikino, kartais matydavusi jį rajone, kuriame gyveno. Tačiau vyrui paprašius intymių santykių, 23-ejų mergina nesutikusi.

Nusikaltimas įvykdytas pernai spalio 19 dieną. Merginą užkalbinęs somalietis nusivežė ją į alėją gatvės gale, nieko nesakęs apipylė 5 litrais benzino ir įžiebė ugnį. Labiausiai lietuvė nudegė veidą, kaklą bei kairiąją kūno pusę, kuri buvo apipilta degalais. Po nusikaltimo D. Krivickaitė iškentė keletą operacijų ir ligoninėje praleido šešias savaites.

2014 12 12 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt