ketvirtadienis, spalio 29 d.
Siaubas Kaune: agresyvūs jaunuoliai užsipuolė nėščią moterį
tiesa.com

Sekmadienio vakarą Kaune nėščia moteris patyrė tikrą siaubą ir kartu su vaiku bei draugu pateko į pavojingą konfliktą. Moterį su vaiku ir jos draugą užsipuolė keli agresyvūs jaunuoliai.

Konfliktas kilo dar moteriai su vaiku mokant už prekes apie pusę aštuntos vakaro „Maxima“ kasoje Kaune. Jaunuoliai pirkėją ėmė plūsti, nes ji neva per ilgai užtruko prie kasos.

Kai moteris su vaiku išėjo į lauką, kur jos laukė draugas, jaunuoliai neatlyžo. Jie ėmė įžeidinėti ir užsienietį vyriškį. Jam liepė grįžti atgal į savo šalį, o moteriai pagrasino mirtimi: „Tuoj įmesime tave ir bagažinę ir baigsi kaip Strazdauskaitė“, - grasino jie.

Įžeidinėjamas vyriškis, kaip ir kai kurie kiti automobilių aikštelėje buvę žmonės, išsišokėlius ėmė filmuoti mobiliaisiais telefonais.

Jaunuoliai užsienietį vyriškį apstumdė, bandė kelis kartus koja įspirti į veidą ir greitai suskubo nuiminėti galinius numerius nuo „Mercedes-Benz“ markės automobilio, tačiau užsipultam vyrui pavyko juos užfiksuoti iš priekio.

Pirmadienį po pietų policija pranešė, kad sekmadienio vakarą siautėję trys nauji vyrai (visi teisti) ir mergina buvo sulaikyti, o automobilis konfiskuotas.

Pareigūnų teigimu, užpuolikus padėjo sulaikyti aktyvūs ir neabejingi piliečiai.

2017 03 13 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt