ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Šimtai lietuvių specialiais skrydžiais šiandien grįš iš Paryžiaus ir Londono
tiesa.com
Pixabay nuotrauka

Specialiais tiesioginiais skrydžiais iš Paryžiaus ir Londono šeštadienį į Vilnių planuoja grįžti šimtai lietuvių.

Po pietų, apie 14 val., sostinėje turėtų nutūpti lėktuvas iš Bovė (Beauvais) oro uosto Paryžiuje. Šį skrydį organizuoja bendrovė „Kidy Tour“.

Kaip BNS informavo susisiekimo ministro atstovė Aldona Grinienė, šeštadienį taip pat planuojamas užsakomasis skrydis iš Londono.

Visi šie skrydžiai yra mokami.

Pasaulyje dėl naujojo koronaviruso plitimo atšaukiant vis daugiau skrydžių, pastaruoju metu lietuviams organizuojami užsakomieji skrydžiai tam, kad būtų galima grįžti namo.

Grįžtantiesiems oro uostuose taikomos sugriežtintos patikros procedūros, renkami jų kontaktiniai duomenys. Visiems grįžusiesiems privalomas 14 dienos karantinas, už jo pažeidimą gresia teisinė atsakomybė.

Lietuvoje nustatyti dar šeši koronaviruso atvejai, bendras skaičius – 69

Taip pat primename, kad Lietuvoje šeštadienio naktį nustatyti dar šeši koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 69, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Jos teigimu, per dieną iš viso nustatytas 21 koronaviruso infekcija užsikrėtęs asmuo.

Vienas iš naujų atvejų nustatytas po paciento mirties. Tai – pirmoji žmogaus, užsikrėtusio koronavirusu COVID-19, mirtis šalyje.

Vienas iš naujų atvejų nustatytas mobiliame patikros punkte, su šiuo asmeniu susisiekta ir instruktuota, kaip elgtis, taip pat – kaip asmuo bus pristatytas į gydymo įstaigą. Dėl keturių kitų atvejų renkama informacija, ji bus patikslinta vėliau.

Tyrimai atlikti Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje ir Kauno klinikų laboratorijoje. Visais atvejais vyksta arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai.

Pirmadienį šalyje buvo paskelbtas karantinas, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą. Ministerija primena, kad karantino metu žmonės turėtų maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita.

Pajutus ligos simptomus, žmonės turi kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patys į gydymo įstaigas.

2020 03 21 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt