trečiadienis, gruodžio 2 d.
Skandalas vaikų darželyje: vaiką ramino psichotropiniais vaistais?
tiesa.com

Lietuvoje dar neregėtas skandalas. Mažamečio berniuko mama įtaria, kad Kauno vaikų darželyje „Bitutė“ jos sūnui buvo sugirdyta stiprių psichotropinių vaistų.

Apie tai, kad vaikas išgėrė centrinę nervų sistemą veikiančių vaistų, patvirtino Kauno klinikų medikai. Atliktų tyrimų rezultatai buvo teigiami – vaikui buvo suduota didelė raminamųjų receptinių vaistų dozė.

Pasak gydytojų, berniukas nuo tokios dozės vaistų galėjo išmiegoti dvi paras, o po jų ir nepabusti.

Kaip žurnalistams pasakojo kaunietė, ji trečiadienį, kaip visuomet, nuvedė guvų sūnų į darželį, o vakare atėjusi pasiimti rado jį svirduliuoajntį ir vos pastovintį ant kojų. Mama iš karto nuvežė vaiką į Kauno klinikų Skubios pagalbos skyrių.

Motina įtaria, kad vaikui stiprių vaistų davė auklėtojos - taip jos norėjo nuraminti judrų dvejų metų vaiką ir priversti jį užmigti pietų miego.

Darželio "Bitutė" direktorės pavaduotoja Audronė Kirklelienė, atmetė mestus kaltinimus. Kaip ugdymo įstaigos atstovė sakė portalui delfi.lt, vaikas sunkiai adaptuojasi darželyje, jis turi sveikatos problemų, tačiau auklėtojos juo labai rūpinasi, prižiūri, dažnai nešioja ant rankų ir myli.

Pavaduotoja teigė, kad mama nesusiekė su darželiu, o apie tai, kad vaikas buvo neva apspangęs darbuotojos sužinojo tik ketvirtadienį, kai pradėjo ieškoti į darželį neatėjusio berniuko.  

Anot A. Kirklelienės, vaistų vaikui duoda tik mama, o ne auklėtojos. 

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinsis, kokiu būdu į vaiko organizmą pateko kenksmingų medikamentų.

Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas prof. Rimantas Kėvalas teigė, kad berniukui ligoninėje buvo išvalytas organizmas ir vaikas išleistas į namus.

2016 10 27 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt