sekmadienis, sausio 24 d.
Skiepijimą nuo COVID-19 visoje Lietuvoje sekmadienį planuojama pradėti 8 val. ryto
BNS

Skiepijimą nuo COVID-19 penkiose Lietuvos ligoninėse planuojama pradėti vienu metu – 8 valandą ryte, pranešė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Šiandien jau turėjome tokią generalinę repeticiją su penkiais mūsų koordinaciniais centrais – penkiomis didžiausiomis ligoninėmis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Apsitarėme ir pamėginsime daryti, toks yra bendras tikslas, kad ryte 8 ryto visoje Lietuvoje vienu metu visuose penkiuose centruose tą pačią minutę prasidėtų vakcinavimas – toks simbolinis žingsnis nuo pat ryto ir visur kartu“, – Vyriausybės pasitarime trečiadienį sakė ministras.

Jo teigimu, taip siekiama išvengti konkurencijos tarp skirtingų gydymo įstaigų.

Vakcina, pasak jo, į Lietuvą atvyks diena anksčiau, gruodžio 26-ąją. Nei kokiu transportu, nei kada ir kur ji bus atvežama nėra skelbiama.

Pasak ministro, žurnalistams bus sudaryta galimybė gauti filmuotą medžiagą apie vakcinos atgabenimą, taip pat planuojama spaudos konferencija.

„Visi tikrai jaučiasi gerai pasiruošę“, – sakė ministras.

Jis priminė, kad pirmiausia bus skiepijami medikai, po to – slaugos įstaigų darbuotojai ir gyventojai. Tai tikimasi atlikti per sausio-vasario mėnesius, priklausomai nuo vakcinos tiekimo grafiko.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 23 17:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt