antradienis, gegužės 17 d.
Skiepų klastojimu įtariami darbuotojai atleisti iš Naujosios Vilnios poliklinikos
BNS
Facebook
Naujosios Vilnios poliklinika

Įrašus apie vakcinaciją galbūt suklastoję Naujosios Vilnios poliklinikos darbuotojai atleisti iš darbo, pranešė poliklinikos direktoriaus pavaduotoja medicinai Virginija Dautartienė.

„Dokumentai paimti tarnybų ir teismo nutartimi tie žmonės nušalinti nuo darbo. Vėliau tie žmonės apibusiu sutarimu atleisti iš darbo“, – penktadienį žurnalistams sakė ji.

Direktoriaus pavaduotoja tvirtino nežinanti, kiek žmonių atleista iš pareigų.

Ji taip pat sakė nežinanti, kiek neteisingų įrašų galėjo būti padaryta.

V. Dautartienės teigimu, prieigą prie kompiuterio turi ir gydytojai, ir slaugytojai.

Dėl įvykio poliklinika pradėjo vidinį tyrimą.

Penktadienį Vilniaus policija pranešė, kad poliklinikoje, įtariama, už kyšius klastoti įrašai, esą asmenys pasiskiepijo nuo COVID-19.

Ikiteisminis tyrimas dėl kyšininkavimo, prekybos poveikiu, papirkimo ir piktnaudžiavimo pradėtas spalio 20 d., gavus informaciją, kad poliklinikos medicinos darbuotojai galbūt ima kyšius iš asmenų per tarpininką už savo neteisėtą veikimą vykdant įgaliojimus.

Įtariama, kad mokėti kyšiai už tai, jog medicinos darbuotojai į www.esveikata.lt duomenų bazę įrašytų klaidingus duomenis apie asmenų pasiskiepijimą nuo COVID-19, žinant, kad tomis datomis pastarieji poliklinikoje nesilankė ir jokiomis vakcinomis nesiskiepijo.

Pasak policijos, tokiu būdu asmenys neteisėtai įgijo galimybių pasus ir, neturėdami teisinio pagrindo, naudojosi paslaugomis, kuriomis galima naudotis tik turint galimybių pasą.

Pirminiais duomenimis, šiomis „paslaugomis“ galėjo pasinaudoti daugiau nei 200 asmenų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 10 29 14:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt