antradienis, liepos 5 d.
Sostinės gyventojai antrą mėnesį iš eilės kraupsta gavę šildymo sąskaitas: žadėjo, kad mokėsime mažiau
Greta Burlėgaitė
Alfa.lt koliažas
Šildymo sąskaitos

Vilniaus miesto gyventojai antrą mėnesį iš eilės rajonų grupėse aktyviai dalijasi šildymo sąskaitomis, daugelis tikina, kad sąskaitos už sausio mėnesį dar didesnės, nei buvo gruodį. Daugelis grupių narių piktinasi: „Jie žadėjo sumažinti kainas, o jos dar aukštesnės.“

Vilniaus Justiniškių rajono gyventojai feisbuko grupėje vėl piktinasi šildymo kainomis ir tikina, kad kainos daug didesnės nei gruodžio mėnesį. „Už 51 kv. m butą – 282,32 euro. Čia normalu?“ – klausia Justiniškių gyventojas.

Kitas Justiniškių rajono gyventojas taip pat piktinasi gauta sąskaita: „261 euras už 71 kv. m butą. O PVM pas visus dar 21 procentas? Tai kada jie žadėjo sumažinti? Nu, rytoj teks skambinti ir akis draskyti...“ – dalijasi savo mintimis vyras.

„Sausis šiltesnis už gruodį, o sąskaitos tokios pat arba didesnės...“ – nuogąstauja feisbuko grupės narys.

Aukštomis šildymo sąskaitomis skundžiasi ne tik didesnių butų gyventojai: „40 kv. m butas, už šildymą – 164 eurai“, – guodžiasi moteris. „50 kv. m butas, 2021 m. sausio sąskaita – 75 eurai, šiais metais – 147 eurai. Galima sakyti, dvigubai mūsų name pakilo“, – rašo Justiniškių gyventojas.

Žirmūnų rajono feisbuko grupėje nuotaikos taip pat niūrios: „Kai gavau sąskaitą, pirma mintis buvo, kad neįskaitė mokėjimo už praeitą mėnesį. Už 47 kv. m butą – 106 eurai, kosmosas!“ – rašo grupės narė.

„44 kv. m butas, šildymas su karštu vandeniu – 78 eurai, praeitą mėnesį – 35 eurai, praeitais metais maksimali suma žiemą buvo 38 eurai. Laukiame su nekantrumu, kada darbdaviai algas kels santykinai su padidėjusiomis kainomis“, – feisbuko grupėje rašo Žirmūnų gyventojai.

Apie sausio mėn. šildymo sąskaitas plačiau galite skaityti čia.

2022 02 10 16:09
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt