šeštadienis, liepos 4 d.
STT krėtė atliekų tvarkymo centrą, Registrų centrą ir kitas valstybės įmones
tiesa.com

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo, neteisėto nuosavybės teisių įregistravimo, netinkamo pareigų atlikimo ir dokumentų suklastojimo.

Kaip skelbia STT, ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus duomenų, kad rengiantis Vilniaus mieste statyti Mechaninio biologinio atliekų apdorojimo įrenginį (atliekų rūšiavimo liniją) ir siekiant įgyti teises į šio įrenginio statybai reikalingą žemės sklypą buvo suklastoti oficialūs dokumentai, kurių pagrindu neteisėtai buvo įregistruota nuosavybės teisė bei išnuomotas valstybei priklausantis žemės sklypas.

Atlikdami šį ikiteisminį tyrimą, 2012 m. birželio 4 d. STT Vilniaus valdybos pareigūnai atliko kratas ir dokumentų poėmius Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centre, valstybinėje įmonėje Registrų centras, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos bei Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Vilniaus teritoriniuose padaliniuose.

Kratos taip pat atliktos keliose uždarosiose akcinėse bendrovėse, kurios, kaip įtariama, dalyvavo tiriamose nusikalstamose veikose.

2012 06 05 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt