pirmadienis, sausio 25 d.
Studentai kas mėnesį „SOS vaikų kaimui“ surenka daugiau nei 100 tūkst. eurų
Alfa.lt

Lietuvos studentai inicijavo labdaros rinkimą organizacijai „SOS vaikų kaimai“, surinktos aukos vaikų gerovės organizacijai kas mėnesį siekia daugiau nei 100 tūkst. eurų.

„Nuostabu matyti tokį lietuvių dosnumą, ypač šiuo visiems sunkiu metu. Iš tiesų mūsų tikslas buvo ne gauti vienkartinių aukų, o apskritai keisti žmonių įsitikinimus apie labdarą. Manau, kad tai ir yra didžiausias šios akcijos pasiekimas, nes mūsų suburti rėmėjai pasiryžo prisidėti kiekvieną mėnesį“, – spaudos pranešime teigė vienas iš organizatorių Dominykas Jutas.

Šią iniciatyvą sugalvojo Lietuvos studentai, kurie vasaras praleidžia Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) su įvairiomis darbo programomis. „Southwestern Advantage“ programoje dalyvaujantys studentai ten lavina verslumo įgūdžius pardavinėdami mokomosios paskirties knygas, bet dėl pandemijos šiemet liko Lietuvoje.

Dėl naujojo koronaviruso plitimo pavasarį JAV sustabdė vizų išdavimą kitų šalių gyventojams, todėl „Southwestern Advantage“ programos dalyviams teko ieškoti kitų būdų, kaip panaudoti įgūdžius ir patirtį pardavimų srityje. Studentai užsibrėžė naują tikslą ir pradėjo rinkti pinigus vaikams.

D. Jutas, „Southwestern Advantage Lietuva“ atstovas, teigia, kad surinktos aukos yra skiriamos vaikų užklasinei veiklai ir būreliams, dienos centrams, specialistų paslaugoms – psichologų, logopedų, taip pat šeimoms stiprinti.

„Šią solidžią sumą surinkti padėjo daugiau nei 40 programos vienijamų entuziastų, kurie nepraleido galimybės išbandyti savo sugebėjimų. Dažniausiai aukojama suma yra 10 eurų per mėnesį. Rėmėjų skaičius taip pat nuolat didėja, todėl, jei jų neprarasime, per metus pavyks surinkti daugiau nei 1,2 mln. eurų“, – sako D. Jutas.

2020 12 11 19:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt