trečiadienis, gegužės 27 d.
Sveikatos apsaugos viceministras: užsikrėtimų kreivė plokštėja
Alfa.lt

Lietuvoje užsikrėtimo koronavirusu kreivė nekyla, tačiau būtina ir toliau atsakingai laikytis karantino sąlygų, teigia sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis.

„Mes matome kiekvieną rytą statistiką pagal atliktų tyrimų skaičių, kurių diena iš dienos daugėjo, tai matome, kad nustatytų naujų atvejų, jų skaičius nekyla. Tai reiškia, kad mūsų koronaviruso kreivė nekyla, ji plokštėja. Noriu padėkoti visiems, kurie laikėsi rekomendacijų“, – LRT radijui sakė viceministras A. Šešelgis. 

Jis pabrėžė, kad apribojimų sušvelninimas daliai verslo nereiškia karantino sąlygų atšaukimo, todėl tiek gyventojai, tiek ir pats verslas turi jų paisyti. 

„Vyriausybės sprendimo, kuris buvo priimtas trečiadienį, tikrai nevadinčiau karantino švelninimu, tai yra tiesiog leidžiama daugiau veiklų pradėti po truputį vėl grįžti ir tas veiklas organizuoti ir paslaugas teikti žmonėms. Nė viena karantino sąlyga, reikalavimas yra nesušvelnintas ir neatkeistas. (...) Prašymas: laikykitės tų pačių reikalavimų, laikykitės atstumo, dėvėkite kaukes, nedalyvaukite grupiniuose susibūrimuose (...)", – rekomendavo viceministras. 

Sekmadienio rytą pateiktais Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Lietuvoje nustatyta 12 naujų koronaviruso atvejų, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1438. Ankstesniąją parą nustatyta 16 naujų atvejų. 

2020 04 26 10:43
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt