pirmadienis, spalio 18 d.
Svetimą galimybių pasą pateikusiam užsieniečiui gresia 5 tūkst. eurų bauda
BNS
Galimybių pasas

Svetimą galimybių pasą prekybos centre pateikusiam užsieniečiui gresia 5 tūkst. eurų bauda.

Vilniaus apskrities policijos teigimu, pranešimas apie 49 metų vyrą, norėjusį patekti į J. Tiškevičiaus gatvėje esantį prekybos centrą „Maxima“ ir pasinaudojusį svetimu galimybių pasu, gautas trečiadienį, 10.15 val.

„Apsaugos darbuotojas, nustatęs pažeidimą, atvykusiems policijos pareigūnams paaiškino, kad į parduotuvę atėjo rytietiškos išvaizdos vyras, kuris parodė galimybių paso „QR“ kodą telefone. Tačiau apsaugos darbuotojui įtarimų sukėlė prietaiso parodytas lietuviškas vardas ir pavardė“, – teigiama pranešime.

„Sulaikytas užsienietis paaiškino, kad turi savo valstybės galimybių pasą kitame telefone, o lietuvišką galimybių pasą nufotografavo dieną prieš, darbo vietoje statybininkų vagonėlyje – darbų vadovo, palikusio savo galimybių pasą ant darbo stalo“, – priduriama jame.

Anot policijos, tyrimo metu darbų vadovas nurodė, kad savo galimybių pasą paliko ant stalo, nepagalvojo, kad kažkas gali jį nufotografuoti ir juo pasinaudoti.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimo arba pagrobtojo panaudojimo, kuris nepraėjus nė parai baigtas baudžiamuoju įsakymu.

Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 1-ojo skyrius prokuroras kreipėsi į teismą su siūlymu užsienio valstybės piliečiui už šį nusikaltimą skirti 100 MGL dydžio baudą – 5 tūkst. eurų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 09 17 09:07
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt