trečiadienis, gegužės 27 d.
Tarp naujų koronaviruso atvejų – pusė jų medicinos įstaigos darbuotojai
BNS

Tarp 15 per antradienį nustatytų naujų koronaviruso atvejų – ir Santaros klinikų bei Vilniaus miesto klinikinės ligoninės darbuotojai, trečiadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

„Didžioji dalis yra Vilniaus apskrityje, Kauno apskrityje patvirtintas vienas atvejis ir Klaipėdos apskrityje – vienas atvejis“, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė NVSC Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė.

Vilniaus apskrityje registruota 13 koronaviruso atvejų: trys iš jų – Santaros klinikų darbuotojai, taip pat užsikrėtė vienas su šiuo židiniu susijęs pacientas.

Koronavirusas nustatytas dar keturiems Vilniaus miesto klinikinės ligoninės darbuotojams: dviem Intensyviosios terapijos ir vienam Vidaus ligų skyriaus darbuotojui bei Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai.

Taip pat užsikrėtė Rusijoje ir Latvijoje dirbęs tolimųjų reisų vairuotojas bei jo giminaitis.

„Vairuotojas, pirminiais duomenimis, dirbo Rusijoje ir Latvijoje, grįžęs susitiko su savo pusbroliu ir tik po susitikimo sužinojo, kad jam yra patvirtinta COVID-19 liga, tai susirgo ir jis, ir jo pusbrolis“, – sakė G. Megelinskienė.

Dėl dar trijų Vilniaus apskrityje nustatytų atvejų aiškinamasi.

Kaune koronavirusas nustatytas Santaros klinikų darbuotojui, taip pat susirgo užsikrėtusio Kartenos katalikiškosios palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės darbuotojo artimasis, buvęs saviizoliacijoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 05 20 13:41
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt