šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Tautietis prašo pagalbos: viltį, kad galės vėl vaikščioti, tirpdo pinigų stygius
tiesa.com
gofundme nuotrauka

Artėja vasara - kas gi ja nesidžiaugia - saulutė, karštis, atostogos, vandens malonumai... Kaip ir dažnas poilsiautojas Mindaugas 2016-tais metais karštą dieną gaivinosi vandenyje, tačiau ta vasara jam buvo labai nelaiminga - nardydamas vaikinas susilaužė kaklo slankstelį.

Nežinau nuo ko pradėti pasakoti savo istoriją. Ilgai galvojau ar verta, tačiau galimybė toks dalykas, kai žinai, kad yra vilties, imiesi pačių keisčiausių priemonių.

Aš esu Mindaugas, man 29 metai. 2016 m. birželis man buvo nelaimingas mėnuo – nerdamas į vandenį patyriau traumą ir susižalojau kaklo slankstelį C5.

O tai reiškė didelius pokyčius – nebegalėjau valdyti kojų ir rankų. Po savaitės buvau išvežtas į Palangos reabilitacijos centrą, 100 dienų buvo apmokėta valstybės lėšomis.

Tačiau po tokios traumos 100 dienų reabilitacija yra labai mažai. Tuo metu jokių pagerėjimų neįvyko. Tad tęsiau reabilitaciją iš suaukotų artimųjų ir pažįstamų žmonių lėšų. Mėnuo kainavo 1200 €. Ten iš viso praleidau 1 metus ir 6 mėnesius.

Ir tai išties pagerino mano situaciją – po truputėlį pradėjo gerėti: nors rankų pirštai dar ne visai klauso, dabar galiu judinti rankas; jaučiu prisilietimus prie kojų; galiu pajudinti kairės kojos pirštus; savarankiškai judėti neįgaliojo vežimėliu be kito žmogaus pagalbos; išmokau savarankiškai nusiprausti ir pavalgyti.

Anksčiau viso to padaryti negalėjau. Turiu daug vilties ir labai stengiuosi atsistoti ant kojų. Pasikonsultavęs su medikais Ispanijoje išgirdau, kad jei atvyksiu gydytis pas juos yra 80 % tikimybė, jog namo sugrįšiu vaikščiodamas.

Tačiau ši viltis remiasi į pinigus – gydymas yra išties brangus, trūksta 10 000 €. Kaip rašiau pradžioje, ilgai svarsčiau ką daryti, bet galiausiai nusprendžiau pabandyti.

Jei atsirastų gerų žmonių, kurie galėtų paremti mano gydymą, tiek kiek galite, aš būsiu labai jums dėkingas.

Visų, kurie nori pasakyti ką nors bloga, prašau apeiti šį postą.

Mano duomenys: Mindaugas Meilė LT237180700164733966 . AB ŠIAULIŲ BANKAS"

Angliškai Mindaugo istoriją galite perskaityti čia:

https://www.gofundme.com/help-mindaugas-walk-again

2019 04 07 11:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt