trečiadienis, liepos 15 d.
Teismas nepagailėjo garsaus aktoriaus
tiesa.com

Garsus Lietuvoje kino ir teatroaktorius, vaidinęs tokiame seriale kaip „Giminės“, Petras Dimša nuteistas šešerių metų kalėjimo bausme už tai, kad neblaivus vairuodamas automobilį partrenkė ir mirtinai sužalojo keliu važiavusį dviratininką Šarūną Surblį. Po avarijos aktorius teisinosi gėręs širdies lašų, dėl kurių, neva, pareigūnai ir rado net 1,67 promilių alkoholio jo kraujyje.

Be to kaltintojai taip pat tvirtino, kad P. Dimša nesilaikė Kelių eismo taisyklių. Jeigu vairuotojas jų būtų laikęsis, tai dviratininko kliudęs nebūtų ir avarija nebūtų įvykusi.

Aktorius, kol vyko teismo procesas, tvirtino, kad studento nenutrenkė, o rado jį jau gulintį kelyje, greičiausiai sužalotą kito automobilio ir sustojo jam padėti. Tačiau teismas nusprendė kitaip: po daugiau nei metus trukusio teismo vis delto nuspręsta, kad kaltei įrodyti surinktų įrodymų pakanka.

Aktorius kalės atviro rėžimo kolonijoje šešerius metus, jam taip pat atimta teisė vairuoti transporto priemones trejus metus. Teismas taip pat įpareigojo P. Dimšą sumokėti 80 tūkst. eurų dviratininko Š. Surblio tėvams ir dar 25 tūkst. eurų jo sužadėtinei Gabijai Špokaitei.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

2015 03 03 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt