sekmadienis, vasario 28 d.
Telšių gimanzijoje skandalas: tikybos mokytoja gėjus išvadino žudikais kanibalais
tiesa.com

Telšių Žemaitės gimnazijoje per tikybos pamoką mokytojas nusprendė paaiškinti mokiniams, kas iš tikrųjų yra seksualinės mažumos. Dešimtos klasės moksleiviai išgirdo, kad seksualinės mažumos – homoseksualūs vyrai – dažniausiai prievartauja vaikus, yra serijiniai žudikai, valgantys savo aukas.

Šios gimnazijos internetiniame puslapyje nurodoma, kad tikybą dėsto mokytoja Loreta Raudytė. Šios mokytojos dėstomas „tiesas“ apie gėjus moksleiviai nufotografavo ir nusiuntė žurnalistui Andriui Tapinui. Šis iliustraciją paviešino savo „Facebook“ profilyje ir sukėlė tikrą audrą.

„Čia yra nesuvokiama ne tik sveiku protu, apskritai jokiu protu nesuvokiama. Tokią mokytoją reikia per šviesmetį laikyti nuo vaikų, o nepaprastai įdomu, ką galvoja gimnazijos vadovybė ir jos steigėja, kai vaikams yra pasakojama apie „gėjus-kanibalus". Ir jeigu, tik pagalvokim jeigu, kuris nors vienas iš šitų dešimtokų yra homoseksualus? Jeigu tai ne skatinimas savižudybei, tada aš nežinau, kas tai yra. Tai yra tokio masto skandalas, kad Telšiuose turi lėkti galvos ilgai ir ne viena“, - socialiniame tinkle rašė A.Tapinas.

Komentaruose taip pat netrūko šimtų žmonių pasipiktinusių pasisakymų.

Portalas delfi.lt paviešino ir daugiau toje pačioje pamokoje mokytojos išsakytų minčių. Mokytojai moksleiviams aiškino, kad gėjai užsiima sadomazochistiniais žaidimais. Taip pat teigė, kad oralinio sekso metu gėjai paima sėklą į burną ir pusė jų nuryja. Taip pat nurodoma, kad apie 90 proc. gėjų užsiima fistingu: santykiauja į išangę, kiša ranką arba kokį nors daiktą, maišo sėklinį skystį su išmatomis.

Žurnalistai susisiekė su Žemaitės gimanazijos direktoriumi Žydrūnu Želniu. Jis delfi.lt teigė, kad dėl nuotraukų autentiškumo abejonių neturi. Dabar vadovas „gilinasi į situaciją ir aiškinasi, kas dėjosi toje pamokoje, koks buvo visas jos turinys“.

Tikybos mokytoja L. Rudytė mokytojauja daugiau nei 20 metų. Ji teigė, kad visa jos pamojoje paskelbta informacija yra tiesa ir ji nemano, kad padarė kažką blogo. „Kokia tiesa, niekas nepasako, niekas nekalba, ką jie veikia, kuo jie užsiima, kaip jie vienas su kitu elgiasi. Ar mokiniai to neturi žinoti?“, - retorinį klausimą žurnalistui uždavė mokytoja.

Ji tvirtino, kad pamokoje pateikė medikų paskelbtą informaciją, nieko neišgalvojo. Anksčiau turimus lankstinukus jis siųsdavo klasėje „per rankas“, o šiemet iš turimos medžiagos padarė prezentaciją. Kur lankstinukus ji gavo, teigė neprisimenant, greičiausiai kažkokiame seminare.

L. Rudytė tvirtino, kad ji stengiasi krikščioniškai žiūrėti į „tuos žmones“ ir savo požiūrį nori perteikti mokiniams.

Ketvirtadienio rytą su mokytoja gimnazijos direktorius dar nebuvo kalbėjęs. Telšių meras Petras Kuizinas sužinojęs apie mokytojos skleidžiamas tiesas, buvo griežtos nuomonės. Jis teigė, kad aiškinsis, ar su mokyklos vadovybe pamokos turinys buvo suderintas, ar jis atitinka ugdymo programą. Tačiau politikas taip pat pabrėžė, kad, jo nuomone, mokytoja nebegali toliau eiti savo pareigų. 

2017 04 27 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt