penktadienis, liepos 1 d.
Teroristai vėl grasina – tikina užminavę pagrindinius sostinės pastatus
Alfa.lt
iraqinews.com
Teroristas

Alfa.lt redakcija gavo elektroninį laišką, kuriame grasinama sprogimais. Laiško siuntėjas, pasivadinęs Hamad Osama, rašo, kad šuo metu yra užminuoti pagrindiniai sostinės pastatai.

„Pagrindiniai Vilniaus pastatai yra užminuoti. Liepkite žmonėms likti patalpų viduje, mes nenorime daug aukų. Mes norime, kad jūsų Vyriausybė nustotų tyčiotis iš mūsų žmonių“, – rašoma laiške.

Daugiau jokios informacijos laiške nėra pateikta. Tarp gavėjų matyti ne tik Alfa.lt naujienų portalo žurnalistų el.pašto adresai, tačiau ir kitų Lietuvos naujienų portalų bei policijos kontaktiniai el. pašto adresai.

Tai jau ne pirmas grasinimas

Praeitų metų rugpjūčio mėn. redakcija gavo labai panašų laišką iš „Alaho karių“. Tuomet laiške buvo grasinama sprogimais ir kerštu už „brolius musulmonus“.

Siuntėju buvo nurodytas tūlas Yousefas Raafatas, prisistatantis „Alacho kariu“. Laiške buvo rašoma: „Mes – Alacho kariai – skelbiame jums, kad atkeršysime už savo brolius musulmonus. Pradžioje informuojame jus, kad padėjome sprogmenis. Jūs turėtumėte suprasti mūsų ketinimus. Toliau veiksime be perspėjimo. Žinokite, kad jūsų šalyje yra tūkstančiai mūsų brolių – geriausių karių, kurie nebijo mirties. Mes mylime mirtį taip, kaip jūs mylite gyvenimą, ir esame kariai, kurie kaunasi dieną ir naktį. Alachas yra didis.“

Laiške buvo taip pat pateiktas, kaip galima suprasti, neva užminuotų vietų sąrašas. Atkreiptinas dėmesys, kad daugelis adresų – didieji prekybos centrai, įskaitant „BIG“, „Akropolį“ ir „Ozą“. Taip pat neva užminuotas pastatas, kuriame registruota bendrovė „Delfi“. Be to, sąraše yra Vilniaus miesto civilinės metrikacijos skyriaus bei Migracijos departamento adresai.

2022 05 06 13:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt