ketvirtadienis, liepos 9 d.
Tėvų dėmesiui - savaitė be patyčių
tiesa.com

Vakar visoje Lietuvoje prasidėjo akcijos „Savaitė be patyčių“ renginiai, kuriais siekiama atkreipti tėvų, pedagogų ir visos visuomenės dėmesį į tai, kad patyčių tarp vaikų problema mūsų šalyje labai aktuali.

Pasak organizatorių, šia akcija norima kuo plačiau informuoti visuomenę, kur ir kaip galima sulaukti pagalbos, susidūrus su agresyviu vaikų elgesiu, patyčiomis ir pažeminimu tarp mokinių. Visą savaitę iki kovo 27-osios bus skaitomos paskaitos, vyks renginiai jaunimui, tėvams ir pedagogams. Taip pat bus kalbama apie elektronines patyčias ir kitus interneto pavojus.

Pernai Prezidentūroje buvo pasirašytas memorandumas, kad vyriausybinėms ir nevyriausybinėms institucijoms patyčių problema turi tapti svarbiausia.

2010 metų patirtis parodė, kad iniciatyva sulaukė daug dėmesio ir pritarimo iš visuomenės pusės, to paties tikimasi ir šiemet. Įvairios įstaigos – mokyklos, darželiai, nevyriausybinės organizacijos – kviečiamos dalyvauti akcijoje „Savaitė BE PATYČIŲ“ ir visais įmanomais būdais atkreipti dėmesį patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus santykius.

Akciją organizuoja VšĮ „Vaikų linija“, partneriai – VšĮ Paramos vaikams centras, VšĮ „Vaiko labui“, LR Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras ir kt. Iniciatyvos draugai – Europos parlamento narys Leonidas Donskis, Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvoje, Pasaulio sveikatos organizacijos biuras Lietuvoje.

2011 03 22 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt