antradienis, rugpjūčio 11 d.
Traukinio partrenktas berniukas žaidė netoli bėgių ir žuvo močiutės akivaizdoje
BNS

Sekmadienį Kuršėnuose traukinio partrenktas berniukas žaidė netoli bėgių ir žuvo močiutės akivaizdoje, BNS pranešė Šiaulių apskrities policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

G. Smagriūnienės teigimu, berniukas ir jo sesė žaidė namo kieme, kai močiutė pastebėjo, kad berniuko trūksta.

„Žaidė kieme vaikai, močiutė pamatė staigiai, kad nėra berniuko, o mergaitė pasakė, kad jis išvažiavo su mašinyte link tilto. Močiutė irgi bėgo link tilto, o geležinkelis eina per tiltą“, – sakė apskrities policijos atstovė.

„Ir ji nieko nebespėjo padaryti, nes pamatė, kad traukinys atvažiuoja. Močiutės akivaizdoje viskas nutiko“, – teigė G. Smagriūnienė.

Pasak jos, 2018-aisiais gimusio berniuko tėvai buvo išvykę, jis, kartu su sese, buvo paliktas senelių priežiūrai.

„Matot, jie ten netoli gyvena. Ten gyvena seneliai šito vaiko, tėvai gyvena kartu“, – sakė G. Smagriūnienė.

Jos teigimu, šiuo metu policijoje yra pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, tikslinamos visos nelaimės aplinkybės.

„Pradėjom dėl to ir viskas toliau rutuliosis, viskas ikiteisminio tyrimo metu paaiškės, nes čia tik pirminė informacija yra (...) visos kitos sankcijos ir bylos baigtis bus po to, kai bus išsiaiškintos bylos aplinkybės“, – sakė ji.

Pirminiais duomenimis, šeima į policijos akiratį nebuvo patekus, jokios informacijos iš socialinių darbuotojų nebuvo gauta.

Tyrimą dėl šios tragedijos pradėjo ir Lietuvos geležinkeliai.

„Pradėjo tyrimą policija, mes lygiagrečiai savo tyrimą pradėjom, kadangi situacija yra tokia pakankamai jautri, daugiau detalių pasakoti šiuo metu negalėčiau“, – pirmadienį ryte BNS sakė Lietuvos geležinkelių atstovas Tomas Digaitis.

„Bendradarbiaujam su visom institucijom ir aiškinamės aplinkybes“, – tvirtino jis.

Nelaimė Šiaulių rajone esančiuose Kuršėnuose nutiko apie pusę dešimtos vakare. Tuomet pranešta, kad keleivinis traukinys mažametį kliudė ties M. K. Čiurlionio gatve.  

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 06 22 10:48
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt