šeštadienis, sausio 23 d.
URM rekomenduoja piliečiams nevykti į Jungtinę Karalystę
Alfa.lt

Įvertinus susidariusią situaciją dėl Jungtinėje Karalystėje nustatytos koronaviruso (COVID-19) mutacijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimto sprendimo nuo gruodžio 21 d. iki gruodžio 31 d. laikinai stabdyti visus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės bei dėl kritinės pandemijos padėties Lietuvoje ir sugriežtintų karantino priemonių, Užsienio reikalų ministerija (URM) paskelbė rekomendaciją piliečiams nevykti į Jungtinę Karalystę.

Norinčius atvykti į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės ministerija ragina laikinai atsisakyti šių planų, laikytis Jungtinėje Karalystėje nustatytų reikalavimų dėl judėjimo šalies viduje ir likti ten, kur šiuo metu esate. URM atkreipia dėmesį, kad daugelis Europos Sąjungos šalių taip pat laikinai sustabdė vykstančiųjų iš JK keliones į jų teritorijas.

Ministerija taip pat informuoja, kad atvykusiems į Lietuvą iš Jungtinė Karalystės, kaip iš kitų užsienio šalių, privaloma laikytis visų nuo gruodžio 16 d. įsigaliojusių sugriežtinto karantino priemonių.

Nuo gruodžio 22 d., Vyriausybės sprendimu, visa Jungtinė Karalystė (įskaitant Angliją, Velsą, Škotiją ir Šiaurės Airiją) papildys paveiktų šalių ir regionų sąrašą. 

Situacijai nekintant arba blogėjant, šiuo metu galiojantys sprendimai gali būti pratęsti.


2020 12 22 06:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt