pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Už palankią M. Puidoko poziciją S. Kacas jam galėjo duoti 20 tūkst. eurų
BNS
BNS
Asociatyvi nuotrauka

Lošimų bendrovės „Tete-a-tete“ vadovo Samoilo Kaco verslo partneris nurodė, jog verslininkas Seimo nariui Mindaugui Puidokui už palankią poziciją galėjo duoti 20 tūkst. eurų, penktadienį skelbia portalas „Delfi“.

„S. Kacas man prisipažino, kad M. Puidokui iš savo lėšų yra davęs 20 tūkstančių eurų – kaip investiciją į M. Puidoką už jo, kaip Seimo nario, palankumą ateityje esant poreikiui“, – naujienų portalas cituoja Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos vadovo Olego Smirnovo per apklausą išsakytus teiginius.

BNS primena, kad S. Kacas buvo sulaikytas atliekant tyrimą dėl galbūt Seimo nariui Matui Maldeikiui pasiūlyto kyšio. Ikiteisminis tyrimas S. Kaco atžvilgiu buvo nutrauktas birželio 20 d., nenustačius, jog buvo padaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

Tyrimo duomenimis, 50 tūkst. eurų kyšį parlamentarui pasiūlė M. Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius. Jam teismas už tai šią savaitę skyrė baudą.

„Sutapimas ar ne, tačiau tą kartą, visai neplanuotai S. Kaco namuose sutikau Seimo narį M. Puidoką ir jo padėjėją K. Motiečių. Aš atidaviau dokumentus ir išvažiavau. Tada supratau, kad dokumentai reikalingi buvo dėl to, kad M. Puidokas galimai pradėjo spręsti klausimus, už ką jam S. Kacas davė 20 tūkst. eurų“, – „Delfi“ cituoja O. Smirnovo liudijimą.

Bylos duomenimis, kyšis buvo pasiūlytas už tai, kad M. Maldeikis palaikytų ir paveiktų kitus Seimo narius, siekiant sustabdyti ar neribotam laikui atidėti Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projektą.

M. Puidokas šiame ikiteisminiame tyrime buvo apklaustas kaip specialusis liudytojas, vėliau jis byloje liko tik liudytoju.

Vilniaus apygardos teismas M. Puidoko buvusiam padėjėjui K. Motiečiui ketvirtadienį už prekybą poveikiu skyrė 4,9 tūkst. eurų baudą.

2022 07 22 13:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt