antradienis, liepos 14 d.
Uždarius „Northern Line“ linijas, kelionė į darbą primena „Bado žaidynes“
tiesa.com
Twitter.com, Roberto Weeden-Sanz

Į darbą šiandien vykę Londono gyventojai turėjo apsišarvuoti kantrybe, nes dėl sutrikimų „Northern Line“ linijose atšauktos visos kelionės šiais traukiniais.

Dėl elektros tiekimo sutrikimų valdymo centre atšaukti visi „Northern Line“ traukinių maršrutai. Skelbiama, kad visi bilietai šiandien galios alternatysiuose autobusų maršrutuose.

Kol atliekami skubūs remonto darbai, linijų atstovai siūlo naudotis kitų traukinių paslaugomis arba sėsti į specialiais maršrutais važiuojančius autobusus. Tačiau, pasirodo, ir tai padaryti nėra paprasta. Dėl didžiulio žmonių skaičiaus viešasis transportas labai greitai prisipildo. 

[TW=https://twitter.com/lynseyshev/status/1169162066202103808]

Vienas į darbą keliavęs Londono gyventojas bandymą įlipti į sausakimšą autobusą prilygino „Bado žaidynėms“.

„Negaliu į nei vieną jų įlipti, nes jie sausakimši, o kelionė „Uber Pool“ kainuoja 37 svarus. Į darbą atvyksiu pavėlavęs ir permirkęs“, – Metro.co.uk sakė lietingą rytą kalbintas vyras.

Nemažai žmonių nepasitenkinimą traukinių eismu išreiškė tviteryje.

„Niekas taip nesugadina ryto, kaip „Northern Line“ uždarymas. Tai vienintelė linija, stojanti mano stotelėje“, – rašė viena internautė.

„Pirma mokslo metų diena. Merkia lietus. „Northern Line“ visiškai uždaryta. Sveiki sugrįžę“, – jai pridūrė kita.

Tai jau trečias kartas šią savaitę, kai viešuoju transportu besinaudojantys žmonės susiduria su kelionių atšaukimais, vėlavimais. Pirmadienį ir antradienį chaoso prie traukinių platformų priežastimi tapo „South Western Railway“ darbuotojų streikas.

[TW=https://twitter.com/Alicechadfield/status/1169147479503384576]

2019 09 04 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt