antradienis, rugsėjo 22 d.
V. Tomaševskis kritikuoja „Laisvės kelią“: akcija nepasisekė
BNS

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) lyderis Valdemaras Tomaševskis teigia, kad „Laisvės kelias“ tebuvo Andriaus Tapino viešųjų ryšių akcija, kuri nepavyko.

„Laisvės kelias“, aišku, tam tikra prasme nepasisekė, kadangi nepavyko šitos grandinės sudaryti gyvos, buvo prošvaisčių, kaip mes matėme“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė V. Tomaševskis.

Jo teigimu, akcijos organizatoriai padarė „didelę klaidą“, nepakvietę visų partijų ir visuomeninių organizacijų, pasak V. Tomaševskio, „Laisvės kelias“ tebuvo viešųjų ryšių akcija.

„Manau, kad čia didelė klaida buvo padaryta organizatorių, kadangi nepakvietė visų partijų, visuomeninių organizacijų, kad bendrai būtų galima akciją organizuoti, o buvo bandymas padaryti savo viešųjų ryšių akciją pono Tapino ir kompanijos, bet matėme, kad nelabai pasisekė“, – tvirtino LLRA-KŠS lyderis.

Visuomenininko ir laidų vedėjo A. Tapino organizuotoje „Laisvės kelio“ akcijoje praėjusį sekmadienį rankomis nuo Vilniaus iki Medininkų susikibo apie 50 tūkst. žmonių.

Akcijos tikslas buvo Baltijos kelio dieną išreikšti palaikymą dėl prezidento rinkimų rezultatų klastojimo ir režimo brutalumo protestuojantiems baltarusiams.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 27 13:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt