penktadienis, sausio 15 d.
V. Uspaskichas siūlo „revoliucinį produktą“: imunitetą nuo COVID-19 neva sukuriantį vandenį
Alfa.lt

Europarlamentaras Viktoras Uspaskichas kviečia įsigyti vandens, neva padedančio sukurti imunitetą nuo COVID-19. „Facebook“ paskyroje politikas teigia, kad jo komandos pardavinėjamas vanduo padės tiek sergantiems, tiek sveikiems, bei pateikė kontaktus per kuriuos galima jį įsigyti.

„Mes paruošėm Jums dovaną, kad jūs nesirgtumėte, o jei susirgot, tai galėtumėt išsigydyti, galėtumėte įgyti imunitetą. (...) Galėsit skambinti ir įsigyti tą vandenį. Todėl galiu jums pasakyti, kad šiuo tokiu sudėtingu laiku mes sugebėjom perdaryti vieną superrevoliucinį produktą, kuris iš tikrųjų daug kam pagelbės“, – antrą Kalėdų dieną „Facebook“ paskyroje pasidalytame vaizdo įraše sakė V. Uspaskichas.

Vakar vakare parlamentaras išplatino kontaktus, kuriais susisiekus galima įsigyti minėto „gydomojo“ vandens. Parlamentarui padeda buvusi Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja darbietė Sandra Jakštienė. Šiauliuose vandenį pilsto Danguolė Martinkienė, buvusi Šiaulių vicemerė ir kultūros ministro patarėja, Kėdainiuose – Indrė Fiodorova, Seimo nario Viktoro Fiodorovo žmona bei daugelis kitų Darbo partijos aktyvistų.

„Jūsų dėka šiandien buvo labai įdomi ir naudinga laida.

Sąrašas miestų ir atstovų, per kuriuos galėsite užsakyti vandenį, kuris padės sukurti imunitetą nuo COVID-19. Taip pat šis vanduo padės sveikti tiems, kurie jau susirgo“, – vakar „Facebook“ rašė parlamentaras.

36 eurai už 24 buteliukus

Alfa.lt susiekus su vienu iš nurodytų kontaktų buvo pateikta informacija, kad vandenį galima užsisakyti pateikus savo vardą, pavardę bei kontaktinę informaciją, o prekę pristatys kurjeris.

„Už 24 buteliukus, kurie yra puse litro talpos reikia sumokėti 36 eurus. Yra gazuotas ir yra negazuotas vanduo, nuo 45 metų asmenims siūloma, kad žmonės jau gertų negazuotą, o jaunimui daugiau gazuotas“, sakė Raseiniuose gydomąjį vandenį pardavinėjanti moteris.

Atsikaitymas grynaisiais

Moteris teigė, kad visa platesnė informacija apie vandens savybes yra skelbiama parlamentaro „Facebook“ puslapyje.

„Kurjeris susieks ir pristatys, sumokėti reikės kurjeriui grynais“, - teigė pašnekovė.

Tai kelia nerimą

Teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska šiandien „Facebook“ paskyroje atkreipė dėmesį į nerimą keliančią socialiniuose tinkluose skleidžiamą dezinformaciją.

„Pandemija yra didelis iššūkis ne tik Lietuvai, tačiau ir visam pasauliui. Lietuva tebėra raudonojoje, labiausiai paveiktoje, zonoje. Europarlamentaro postas apie vandenį, kuris sukuria imunitetą ir gydo nuo COVID-19, taip pat tai, kad kaip vandens platintoja nurodoma LR Seimo narė, labai neramina“, – rašė politikė.

Seimo narė Ieva Kačinskaitė-Urbonaitė buvo skelbiama kaip „gydomojo“ vandens pardavėja Vilniaus apskrityje, tačiau kiek vėliau V. Uspaskichas klaidą ištaisė.

„Seimo narė nebėra pateikiama kaip vandens platintoja, dėkoju už sąmoningumą ir korekcijas. Tačiau pačios informacijos klausimas lieka aktualus“, – rašė E. Dobrovolska.

2020 12 28 12:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt