sekmadienis, lapkričio 28 d.
V. Uspaskichas valdančiuosius vadina „kiborgų ir biorobotų valdžia“, siūlo nebalsuoti už tuos, kurie palaiko „iškrypėlius“
Domantas Katelė
LNK
Viktoras Uspaskichas

Darbo partijos pirmininkas, europarlamentaras Viktoras Uspaskichas savo įraše feisbuke siūlo nebalsuoti už konservatorius ir liberalus, nes jie palaiko „iškrypėlius“, o dabartinius valdančiuosius dėl jų palaikymo vakcinacijai vadina „kiborgais“ ir „biorobotais“. Politologai teigia, kad trūksta prezidento palaikymo mokslui.

„Konservatorė R. Juknevičienė agituoja nebendrauti su žmonėmis, kurie yra neskiepyti, sveiką gyvenimo būdą propaguojantys, pasitikintys savo organizmu ir saugantys savo natūralų iš prigimties turimą imunitetą. Jie liepia visus sodinti ant chemijos ir adatų. Šita be sielos kiborgų ir biorobotų valdžia atmeta bet kokią galimybę turėti savo natūralų imunitetą“, – įraše feisbuke valdančiuosius kaltina V. Uspaskichas.

Atsižvelgęs į šį R. Juknevičienės kvietimą, Darbo partijos pirmininkas siūlo nebalsuoti už dabartinius valdančiuosius, nes jie palaiko „iškrypėlius“. „Kviečiu visus nebendrauti ir nebalsuoti už tuos politikus ir partijas kaip konservatoriai ir liberalai, kurie palaiko iškrypėlius, vaikščiojančius su pėdkelnėmis, su pimpalu po sijonu bei besidažančiais lūpdažiais ir Lietuvos vėliavą norinčiais perdažyti šešiaspalve, sveikus žmones pasodinti ant adatų“, – piktinasi Europos Parlamento narys, kuris jau anksčiau dėl homofobiškų pareiškimų buvo išmestas iš Europos liberalų ir demokratų aljanso.

Savo ruožtu Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Mažvydas Jastramskis pasigenda prezidento Gitano Nausėdos reakcijos į parlamentinės partijos vadovo retoriką.

„Uspaskicho viražai nėra prezidento atsakomybė (kaip ir sveikatos politika). Bet prezidentas, kaip valstybės vadovas, moderatorius, vienytojas, turi atsakomybę žiūrėti, kad valstybėje žaidimas vyktų švariai. Jis turi išsitraukti geltoną (raudoną?) kortelę, kai keliamas pavojus kitų žaidėjų sveikatai. Ir prabilti, aiškiai pasisakyti už švarų žaidimą. Vienyti“, – įsitikinęs knygos apie Lietuvos prezidentus „Mums reikia vado?“ autorius.

Politologas teigia pasigendantis ir aiškesnio prezidento vaidmens kovoje su skeptiškai prieš vakcinas nuo koronaviruso nusiteikusiais asmenimis. M. Jastramskis tikina, kad G. Nausėda jau anksčiau turėjo kreiptis į politinių partijų vadovus.

„Praėjusią savaitę rašiau, kad vienas esminių dalykų, kuriuos turėtų atlikti prezidentas G. Nausėda, yra kreipimasis į visų partijų (visų pirma opozicinių) lyderius, ragindamas juos aktyviai įsitraukti į skatinimą skiepytis.

Nėra jokių garantijų, kad tai duotų didelį efektą ar prezidento būtų paklausyta. Partijų aktyvūs šalininkai yra mažuma visuomenės, tačiau tokiu atveju partijų lyderiams būtų, kaip rašiau, gerokai sunkiau mušti dinderį, vengiant pozicijos prieš rinkėjus. Dar daugiau. Būtų aišku, kad Lietuvos prezidentas, su daugiausiai balsų išrinktas valstybės pareigūnas, nėra patenkintas antivakcinacine ir antimoksline retorika“, – feisbuke rašo M. Jastramskis.

Kaip to ištaką politologas prisimena ir V. Uspaskicho įrašą feisbuke: „V. Uspaskichas išstoja su pareiškimu, kad dabartinė „kiborgų ir biorobotų valdžia“ nori susodinti žmones „su natūraliu imunitetu“ ant „chemijos ir adatų“. Aišku, suplakant viską su homofobiniais pasažais.

Po tuo įrašu žmonės klausia, kur galima įsigyti Uspaskicho vandens. Uspaskichas noriai suteikia kontaktus ir telefono numerį. Dar kiti siūlo deginti valdžią ant laužo.

Uspaskicho įrašas yra reakcija į R. Juknevičienės raginimą nebendrauti su nesiskiepijančiais, kas, mano nuomone, nėra produktyvi strategija, nes esančio tamsoje iš tamsos neištrauksi, atjungęs elektrą. Bet yra skirtumas tarp neproduktyvios politikos ir atvirai kenkėjiškos veiklos“, – įsitikinęs M. Jastramskis. 

2021 07 21 17:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt