penktadienis, balandžio 16 d.
Valdantieji ketina peržiūrėti alkoholio kontrolės įstatymus
BNS

Su alkoholio kontrole susiję įstatymai Seimo darbotvarkę turėtų pasiekti balandį, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Pasak jos, dabar yra peržiūrimi draudimai išskiriant mažiausiai veiksmingus ir tuos, kurie tik imitavo kovą su alkoholizmu.

„(Alkoholizmas – BNS) išlieka pakankamai rimta problema, tačiau ne taip reikia su juo kovoti, ne plėšant žurnalus, ne skambant pasaulyje kaip šalis, kuri visiškai neadekvačiomis priemonėmis imasi šios kovos ir akivaizdu, kad reklamos draudimas, kurį lengvai galima apeiti visą miestą apklijavus nealkoholinių gėrimų reklama, parašius tai mažomis raidėmis, tai tikrai nėra veiksmingas ar logiškas būdas kovoti su šia rimta bėda“, – interviu „Žinių radijui“ trečiadienį sakė Seimo pirmininkė.

„Manau, peržiūrėję tą draudimų paketą išskirsime tuos, kurie neveikia, kurie prieštarauja sveikam protui, ir pakeisime juos“, – pridūrė ji.

Seimas trečiadienį renkasi į pavasario sesiją: pirmasis posėdis rengiamas parlamento rūmuose, tačiau kitą savaitę valdybos sprendimu dėl epidemiologinės situacijos Seimo nariai posėdžiaus nuotoliniu būdu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 03 10 11:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt