penktadienis, balandžio 16 d.
„Valstiečiai“ pasimovė ant informacinės atakos: platina melą apie G. Landsbergį
Alfa.lt

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė ir Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnė Aušrinė Norkienė išplatino laišką, kad Lenkijos žiniasklaida neva pranešė, jog Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis vizito Lenkijoje metu, vasario pradžioje, naudojosi „Eskorto“ paslaugomis. Išties, tai tėra eilinė informacinė ataka – melagiena.

„Valstietės“ atsiųstame laiške teigiama, kad „pasak šaltinio Lenkijos krašto apsaugos ministerijoje, karo žurnalistė Sonja Rybakowska teikė sekso paslaugas JAV kariuomenės atstovams ir Lenkijos politikams, įskaitant patį prezidentą Andrzejų Dudą. Landsbergio paties asmeniniu prašymu Rybakowska kartu su delegacija sutiko jo Lenkijoje. Landsbergis susipažino su ja 2019 m. Šiaulių aviacijos bazėje, kur susitiko su NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdančiais Lenkijos kontingento kariais.“

Užsienio reikalų ministerija pranešė, kad šis melagingas pranešimas trumpai buvo pasirodęs viename iš lenkiškų portalų.

„Reaguodama į šį dezinformacinį išpuolį Lietuvos užsienio reikalų ministerija praneša bendradarbiaujanti su Lenkijos kolegomis“, – sakoma ministerijso pranešime.

Užsienio reikalų ministerija taip pat atkreipė dėmesį į pastaruoju metu suintensyvėjusias informacines bei kibernetines-informacines atakas, kuriomis „siekiama pakenkti draugiškiems Lietuvos-Lenkijos santykiams ir kiršinti lietuvių ir lenkų tautas“.

2021 02 26 17:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt