trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Versijos: paauglė Šiauliuose galėjo būti nužudyta dėl draugės pavydo ar e. cigarečių
Dominykas Griežė
Alfa.lt
Įtariamųjų paauglės žudikų elgesys kelia nemažai klausimų.

Šiauliuose pastarosiomis dienomis narpliojamas visuomenės dėmesį patraukęs nusikaltimas – daugiabučio kieme, šalia konteinerių, rastas į kilimą susuktas penkiolikmetės kūnas, pati mergina greičiausiai nužudyta smūgiais į galvą. Policija bent oficialiai kol kas nužudymo versijų nepateikia, tačiau galimus motyvus išduoda suimtų įtariamųjų palikti pėdsakai socialiniuose tinkluose.

Žiauri žmogžudystė paaiškėjo pirmadienį vakare, gavus pranešimą apie Šiauliuose, Gegužių gatvėje, rastą į kilimą susuktą merginos lavoną. Apie pastarąjį pranešė keturiolikmetė ir trys vaikinai, gimę 1999, 2001 ir 2004 m.

Keturiolikmetė apie kraupų radinį dar kalbėjo prieš televizijos kameras, teigdama, kad tokį pat kilimą turi namie, pasipasakojo ir kai kurie vaikinai. Tačiau paradoksaliai paaiškėjo, kad neva atsitiktiniai lavono radėjai – pagrindiniai įtariamieji šioje istorijoje; teisėsauga vėliau visus keturis sulaikė ir suėmė.

Policija aiškinasi, kodėl galėjo būti įvykdyta žiauri žmogžudystė. Tuo tarpu visuomenė ėmėsi savo tyrimo – iš įtariamųjų veiklos internete aiškinamasi, kas galėjo pastūmėti tokiam žiauriam elgesiui.

„Discord“, feisbuke ir kituose socialiniuose tinkluose cirkuliuoja vaizdo įrašai ir susirašinėjimų ištraukos, kuriomis remiantis daroma prielaida, esą nužudymo priežastimi galėjo tapti sulaikytos keturiolikmetės pavydas – pastaroji esą draugauja su vienu iš sulaikytų vaikinų, o nužudyta mergina galėjo rodyti dėmesį šiam vaikinui.

Iš paviešintų susirašinėjimų, kurių autentiškumas nėra aiškus, keliama versija, kad kompanija pasikvietė auką į namus, nugirdė, o tuomet užmušė plaktuku.

Pati sulaikyta keturiolikmetė taip pat pateko į visuomenės taikiklį – savo feisbuko paskyroje, prie kurios prieiti šiuo metu tikriausiai negali, sulaukė pasmerkimo ir palinkėjimų sulaukti atpildo už galimai padarytą nusikaltimą.

Dar viena versija apie galimą nusikaltimo motyvą – esą sulaikyta kompanija supyko ant nužudytosios paauglės dėl e. cigarečių, šioms cigaretėms skirto skysčio.

Sulaikyta kompanija apibūdinami kaip socialiniame būste gyvenęs jaunimas, pasižymėjęs laisvu elgesiu. Internete taip pat cirkuliuoja suimtos keturiolikmetės darytas vaizdo įrašas, kuriame matomi greičiausiai įtariamieji, pati paauglė kalba apie savo vaikiną.

Sulaikyta mergina taip pat buvo paviešinusi itin intymų vaizdo įrašą, kuriame nesidrovi parodyti savo jausmų gerokai vyresniam vaikinui, tačiau pastarojo dėl nepilnamečių apsaugos įstatymo skelbti negalima.

2022 07 07 16:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt