antradienis, rugsėjo 27 d.
Vieni Baltijos jūros bangomis mėgaujasi atsargiai, kiti dėl geros asmenukės lipa net ant molo
Vakarų ekspresas
BNS foto
Klaipėdos molas

Po vidurdienio automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje netoli Klaipėdos uosto vartų, vaizdas primena vasarą – rasti vietą čia savo transporto priemonei tapo tikras iššūkis. Daugybė žmonių atvyko pažiūrėti vėjo įaudrintos jūros.

Kol vieni į bangas žiūrėjo su pagarbiu atstumu, drąsesni šoko arčiau Baltijos ir stengėsi įsiamžinti įspūdingai nuotraukai.

Stipriai padūkus Baltijai, tradiciškai dalis smalsuolių patraukia ant molo, čia bangas stebėti galima iš labai arti.

...

Didelių bangų, lietaus ir galimybės permirkti nepabūgę drąsiausieji žingsniuoja jūros tiltą Klaipėdoje atstojančiu molu. Bangos trankosi į bangolaužius ir taško susirinkusiuosius. Vis dėlto gyventojai nestokoja geros nuotaikos.

Smalsuoliai neslepia ir sako, kadangi vėjas jau kiek aprimęs, tad nešalta, o šėlstanti jūra klaipėdiečiams – pati gražiausia.Tiesa, matyti, kad stichija ir vėl nemenkai skalauja paplūdimius, vanduo pasiekęs kopas, dėl išplauto smėlio kai kur – gana statūs šlaitai.

Jau šeštadienio naktį ugniagesiai buvo priversti vykti šalinti nulūžusių medžių, uostas pradėjo riboti laivybą, o Klaipėdoje pranešta apie apsemtas senamiesčio gatves, tačiau vanduo greitai nuslūgo.

Drevernoje vanduo semia namus

Pramogų ir poilsio kompleksas „Drevernos uostas“ savo paskyroje feisbuke paskelbė nuotraukų, iš kurių matyti, kad audros padariniai šiam kaimeliui prie Kuršių marių gali būti skaudūs.

Smarkiai pakilęs vanduo apsėmė uostelį ir gyvenamąją teritoriją, vanduo pakilo kone iki langų. Vanduo Drevernoje kilo jau pastarąsias pora dienų.

2022 02 19 22:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt