ketvirtadienis, sausio 21 d.
Vietoje degalų kuro bakuose – draudžiamas kiekis baltarusiškų cigarečių
tiesa.com
muitinės pareigūnų nuotrauka

Antradienį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai kelyje Lazdijai-Akmeniai tuo pačiu metu sulaikė tris lengvuosius automobilius „VW Passat“, vežusius nelegalių baltarusiškų cigarečių už daugiau kaip 3 tūkst. eurų.

Lengvuosius automobilius muitinės mobiliosios grupės pareigūnai sustabdė patikrinimui Lazdijų raj. sausio 14-ąją, apie 18 val. vakaro.

Baltarusijos piliečiai B. S. , V. V. ir V. S. muitinės pareigūnus tikino, kad deklaruojamų prekių negabena, tačiau kilus įtarimams automobiliai detaliam patikrinimui buvo nukreipti į Kybartų kelio postą.

Automobilius patikrinus mobiliąja rentgeno kontrolės sistema, aptiktos slėptuvės kuro bakuose ir vieno iš automobilių posparnyje.

Pasak muitinės pareigūnų, smulkia kontrabanda užsiimantys asmenys šio modelio automobilius itin pamėgę dėl jų konstrukcijos –rūkalai slepiami mašinų gamyklinėse ertmėse ir lengvai išardomuose degalų bakuose.

Iš viso slėptuvėse buvo rasti apie 1068 pakeliai nelegalių rūkalų - „Quenn Menthol“ Minsk Superslims“ ir „NZ Gold“, pažymėtų Baltarusijos Respublikos akcizo ženklais, bendra jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 3398,42 eurų.

Muitinės pareigūnai sulaikė ir cigaretes, ir automobilius, o pažeidėjams surašė administracinio nusižengimo protokolus. Už šiuos pažeidimus jiems gresia nemažos piniginės baudos, nelegaliai gabentų tabako gaminių ir transporto priemonių konfiskavimas.

2020 01 15 21:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt