pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Vilniaus Kalėdų eglė – tarp pačių gražiausių pasaulyje
tiesa.com
Pixabay nuotrauka

Vilniaus Katedros aikštėje praėjusį šeštadienį buvo įžiebta svarbiausia šalies Kalėdų eglė, kuri jau kelerius metus iš eilės stebina savo grožiu ne tik sostinės gyventojus ir miesto svečius, bet ir užsienio žiniasklaidą. Ne išimtis ir šiemet – BBC sostinės žaliaskarę įtraukė į gražiausių pasaulio kalėdinių eglučių sąrašą.

Kaip rašo BBC, viena gražiausių pasaulio kalėdinių eglučių tituluota Vilniaus žaliaskarė pagaminta iš pažeistų medžių šakų. Kalėdų eglės kompozicija apkaišyta 6 tūkst. natūralių eglišakių. Eglės kūrėjai priduria, kad šiemet jai panaudotas įspūdingas skaičius papuošimų.

„Kalėdų eglutė yra 27 metrų aukščio, aplink ją įsikūrė didelis miestelis. Projektui buvo panaudota daugiau kaip 7 km girliandų ir daugiau kaip 100 tūkst. šviesos diodų“, – vardijo vienas iš Kalėdų eglės kūrėjų Dominykas Koncevičius.

BBC sudarytame gražiausių šių metų Kalėdų eglių sąraše šalia Vilniaus atsidūrė Niujorko Rockefellerio, Gazos, Prahos ir kitų miestų Kalėdų žaliaskarės.

Tiesa, vos prieš savaitę papuošta Vilniaus kalėdinė eglutė jau spėjo sulaukti malonaus dėmesio ir iš Briuselio. Čia įsikūrusi kelionių organizacija „European Best Destinations“ sostinės eglutę išrinko gražiausia Europoje. Gražiausios eglės rinkimuose balsavo daugiau nei 14 tūkst. keliautojų iš 82 šalių.

2019 12 07 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt