ketvirtadienis, liepos 9 d.
Vilniuje kontrolierių darbas bus filmuojamas
tiesa.com

Vis daugėjant nusiskundimų sostinės viešojo transporto kontrolierių darbu, buvo nuspręsta jų darbą nuolat stebėti. Todėl nuo šiol visi Vilniuje dirbantys kontrolieriai su savimi darbo metu turės po įjungtą ir prie uniformos pritvirtintą mažą video stebėjimo kamerą.

Apie tai, kad kontrolierių darbas stebimas, o taip pat filmuojami ir keleiviai praneš ir specialus lipdukas ant kontrolierių uniformos.

„Kontrolieriai iki šiol vaizdo kameromis filmuodavo tik Keleivių kontrolės autobusiukuose, išrašant pažeidėjams baudas. Tačiau kartais pasitaikydavo ir incidentų troleibusuose ar autobusuose, arba stotelėse. Dėl to, šie pakeitimai leis užtikrinti ne tik kokybiškesnį kontrolierių darbą, nes bus galima stebėti kaip jie elgiasi viešojo transporto priemonėse, bet ir detaliau išnagrinėti keleivių skundus“, - sakė Vilniaus savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ Keleivių kontrolės skyriaus vadovas Danius Rinkauskas.

„Susisiekimo paslaugos“ 2012 metais gavo 770, 2013 metais – 55 skundus iš viešojo transporto keleivių.

Keleivių kontrolės skyriuje dirba 60 kontrolierių, kiekvienas iš jų darbo metu nuo šiol naudosis vaizdo filmavimo įranga.

2013 03 21 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt