trečiadienis, gegužės 27 d.
Vilniuje poliklinikos darbuotojai patvirtintas koronavirusas: žada stabdyti poliklinikos veiklą
tiesa.com
pixabay.com

Vilniaus valdžia žada stabdyti Šeškinės poliklinikos darbą dėl koronaviruso rizikos, kai paaiškėjo, kad čia kelias dienas dirbo užsikrėtusi gydytoja.

„Manau, kad mes priimsime operatyviai sprendimą visą Šeškinės poliklinikos darbą, išskyrus būtinosios pagalbos, stabdyti ir perorientuoti pacientus, kuriems būtina gauti paslaugas artimiausiomis dienomis“, – žurnalistams trečiadienį sakė Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis. Jis taip pat teigė, kad šiuo metu izoliuoti penki kolegos, dirbę su poliklinikos gydytoja, kuriai diagnozuotas koronavirusas COVID-19.

„Penki dirbę kolegos izoliuoti“, – teigė sostinės savivaldybės administracijos vadovas. Kaip teigia P. Poderskis, pacientų, su kuriais kontaktavo medikė, sąrašas perduotas Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC).

„Mes bandysime su jais bendradarbiauti ir padėti tiems specialistams išgaudyti tuos žmones, informuoti juos apie galimas pasekmes, kad jiems taip pat reikėtų karantinuotis“, – sakė jis. Pasak Vilniaus savivaldybės administracijos vadovo, tokių pacientų gali būti iki 80. „Jie (NVSC specialistai – BNS) dabar skambins kiekvienam ir aiškinsis dėl jų savijautos“, – sakė P. Poderskis.

Apie tai, kad koronavirusas diagnozuotas Šeškinės poliklinikos darbuotojai, trečiadienį socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė pati gydymo įstaiga. Vėliau informaciją patvirtino sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis. Šis koronaviruso atvejis buvo patvirtintas antradienį. Skelbta, kad vidutinio amžiaus moteris nuo vasario 24 iki kovo 8 d. viešėjo Kuboje, kovo 13 d. pradėjo smarkiai kosėti, karščiuoti ir kovo 17 d. kreipėsi į ligoninę.

2020 03 18 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt