antradienis, rugpjūčio 11 d.
VMI gyventojams atveria atnaujintą interneto svetainę
Alfa.lt

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vizualiai bei struktūriškai atnaujino savo interneto svetainę, kuri gyventojams prieinama jau nuo trečiadienio.

„Nuspręsta naują svetainę grįsti minimalizmo, paprastumo, o kartu ir patikimumo principais. Pradiniame puslapyje atsižvelgėme į respondentų nuomonę ir atsisakėme standartinių meniu, o vietoje jų pateikėme gyventojams aktualiausius mokestinius gyvenimo įvykius. Šie sprendimai užtikrina, kad visa svarbiausia informacija pasiekiama 2-3 paspaudimais, be to naršyti mobiliuosiuose įrenginiuose bus daug patogiau.“ – teigė VMI atstovas Mindaugas Mineikis.

Naudotojams mažiau pastebimas, tačiau svarbus patobulinimas įvyko ir techninėje svetainės dalyje – ji buvo perkelta į naujus serverius bei pažangesnę sistemą, o tai turi užtikrinti sklandų jos veikimą.

Į svetainę jau yra perkelta apie 4 tūkst. konsultacinės medžiagos katalogo įrašų, kurių seniausi siekia 2006 m. Artimiausiu metu į svetainę numatoma perkelti ir likusiąją informacijos dalį, o iki tol senoji svetainės versija gyventojams yra pasiekiama vienu mygtuko paspaudimu.

Planuojama, jog sistema bus pilnai atnaujinta iki kitų metų vasario mėnesio.

2020 07 22 12:17
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt