pirmadienis, sausio 17 d.
Ž. Pavilionis nesitrauks iš Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko pareigų
Alfa.lt
BNS foto
Ž. Pavilionis

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininkas Žygimantas Pavilionis nusprendė nesitraukti iš savo pareigų. Šią žinią jis paskelbė feisbuke, sakydamas, kad, užsienio reikalų ir susisiekimo ministrams neatsistatydinus, jis vienintelis liktų kaltas dėl baltarusiškų trąšų tranzito.

„Dabar man atsistatydinus atrodytų, kad esu vienas kaltas, ar mano kaltė prilyginama „Lietuvos geležinkelių“ vadovybei, nes iki šiol Lukašenkos kontroliuojamas tranzitas tęsiasi. Buvau vienas iš tų, kuris šią problemą kėlė, tačiau buvau ignoruojamas ir nutildomas. Prisipažįstu, kai viešuose debatuose padariau klaidų – pasakiau tai, ko nederėjo sakyti. Atsiprašau tų, kuriuos mano žodžiai įžeidė“, – sakė Ž. Pavilionis.

URK pirmininkas tikėjosi, kad užsienio reikalų ir susisiekimo ministrų ketinimai atsistatydinti buvo rimti ir jiems atsistatydinus, „būtų natūralu prisiimti bendrą atsakomybę“.

Ž. Pavilionis taip pat atkreipė dėmesį ir į sulauktą kritiką: „Norėčiau, kad mano bendražygiai, ne visai pagrįstai kritikuodami mane, nežemintų savęs. Jeigu ši kritika tęsis, be ypatingos priežasties į ją neatsakinėsiu.

Prisipažįstu, kad padariau klaidų, bet šiuo konkrečiu atveju nemanau, kad mano klaidos turi būti prilyginamos kitų klaidoms. Jeigu partijoje yra apsispręsta dirbti ir taisyti klaidas, tai ir aš norėčiau prisidėti prie šių klaidų taisymo.“

...

Anot URK pirmininko, dabar reikėtų atidėti diskusijas dėl jo atstatydinimo, kol nebus baigtas trąšų tranzitas, o vėliau, atvėsus emocijoms, grįžti prie šios diskusijos.

Be to, Ž. Pavilionis pareiškė, kad atsiima savo klausimus, kuriuos buvo išsiuntęs prezidento vyriausiajai patarėjai.

2021 12 16 15:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt