trečiadienis, sausio 19 d.
Ž. Pavilionis Seimo komandiruotės Berlyne metu nenuobodžiavo: ir susitikinėjo, ir susituokė
BNS
Facebook
Žygimantas Pavilionis santuokos ceremonijos nuotraukomis pasidalino socialiniame tinkle.

Seimo Užsienio reikalų komiteto (URK) pirmininkas Žygimantas Pavilionis susituokė Berlyne, tai jis padarė Seimo kanceliarijos apmokėtos komandiruotės metu, trečiadienį pranešė naujienų portalas 15min.lt.

Parlamentaras tvirtino už būsimosios žmonos kelionę į Vokietiją mokėjęs pats, o susituokęs laisvu nuo darbo metu.

„Už visą savo sutuoktinės kelionę apmokėjau savo pinigais. Pasinaudojęs pusvalandžiu tarp oficialios programos, metu po darbo, atlikome procedūrą, už ką esu dėkingas ambasados darbuotojams. Už tai irgi sumokėjau“, – portalui sakė politikas.

Užsienio reikalų komiteto narys, opozicinių valstiečių atstovas Giedrius Surplys sakė, kad šį klausimą turėtų aiškintis Seimo valdyba ir galbūt Seimo Etikos ir procedūrų komisija, nors neatmetė, kad vestuvės su Seimo valdyba galėjo būti suderintos. Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen tvirtino neturinti duomenų, kad sutuoktuvės būtų įvykusios Ž. Pavilionio darbinių pareigų sąskaita, o parlamento kanceliarija nepatyrė jokių su ceremonija susijusių išlaidų.

Sprendimą dėl apmokamos Ž. Pavilionio kelionės į Vokietiją Seimo valdyba priėmė birželio 2-ąją. Planuota, kad ten birželio 8–12 d. URK pirmininkas vyks kartu Latvijos ir Estijos parlamentų Užsienio reikalų komitetų pirmininkais ir susitiks su Vokietijos valdžios atstovais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 09 14:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt